MediaZapowiedzi TV

Grudniowe premiery na CBS Reality

W grudniu na CBS Reality pojawią się nowe sezony znanych już widzom produkcji, ale także nowe serie. Na kanale zadebiutuje seria „Nowozelandzki patrol wodny” – emocjonujący program śledzący codzienne wyzwania funkcjonariuszy patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne. Premierę będzie miał również serial „Niania na ratunek”, opowiadający o nieszablonowych technikach nieustraszonej niani i jej sposobach na porozumienie się z najbardziej niesfornymi dziećmi, a także program „Loty na granicy śmierci” o niezwykle niebezpiecznej pracy dostawców samolotów.

 

Pojawią się także nowe sezony programów: „Rutynowa kontrola trzeźwości”, śledzącego pracę jednostek policji sprawdzających trzeźwość wśród kierowców oraz „Strzegąc granic”, ukazującego problemy, z którymi muszą mierzyć się pracownicy służb celnych i granicznych.

W poniedziałek 6 grudnia na antenie CBS Reality zadebiutuje seria „Nowozelandzki patrol wodny”. Serial dokumentalny śledzi losy odważnych zawodowców patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne. Mieszkańcy Nowej Zelandii – wyspiarskiego kraju z tysiącami kilometrów pięknych wybrzeży, rzek i jezior – chętnie uprawiają sporty wodne, z którymi jednak wiąże się duże ryzyko. Każdy odcinek ukazuje wyzwania, z którymi muszą się zmagać funkcjonariusze, prezentując całe napięcie, dramat, ale też związany z tym humor. Dzięki unikalnym podwodnym zdjęciom nakręconym przez ekipę nurków, „Nowozelandzki patrol wodny“ to emocjonująca i wciągająca rozrywka w najlepszym wydaniu.

Premiera 1. sezonu programu w poniedziałek, 6 grudnia o 19:00. Emisja kolejnych odcinków codziennie o tej samej porze (po dwa odcinki)

6 grudnia na antenie CBS Reality pojawi się również seria „Niania na ratunek” śledząca losy Kathryn Mewes, profesjonalnej niani. W programie pomaga ona rodzinom, które zmagają się z marudnymi niejadkami, napadami złości u dzieci i nieprzespanymi nocami. Kathryn odwiedza gospodarstwa domowe, w których rządzą rozwydrzone maluchy i wprowadza w życie swój unikalny trzydniowy plan działania. Kathryn uczy rodziców umiejętności, których potrzebują, by skutecznie komunikować się i współdziałać ze swoimi pociechami.

Premierowe odcinki sezonów 1.-3. serii „Niania na ratunek” będą emitowane od 6 grudnia w dni powszednie o 13:00

W grudniu na antenę powraca również serial „Rutynowa kontrola trzeźwości” z premierowymi sezonami 11.-13. Seria śledzi pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród australijskich kierowców.

Emisja nowych odcinków „Rutynowej kontroli trzeźwości” będzie miała miejsce codziennie od 6 grudnia o 20:00 (po dwa odcinki)

W pierwszy poniedziałek grudnia premierę będzie miał również 12. sezon serii „Strzegąc granic”. Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy nowozelandzkiej straży granicznej. Do ich zadań należy szukanie narkotyków i nielegalnych towarów oraz wyłapywanie potencjalnego ryzyka związanego ze szkodnikami i chorobami z zagranicy, które w przypadku pojawienia się w kraju, mogłyby momentalnie sparaliżować całą gospodarkę.

Premierowy odcinek nowego sezonu „Strzegąc granic” będzie wyemitowany 6 grudnia o 17:00. Kolejne odcinki codziennie o tej samej porze

Pod koniec miesiąca premierę będzie miał serial „Loty na granicy śmierci”. Jest to dynamiczny, pełen przygód program opowiadający o dostawach samolotów – ostatniej granicy lotnictwa, która została do pokonania. To obciążony wysokim ryzykiem biznes, w którym co roku giną dziesiątki pilotów. Każdy odcinek śledzi brokerów lotniczych, pilotów i inżynierów, którzy sprzedają drogie prywatne samoloty nabywcom na całym świecie. Często muszą decydować się na długie loty nad obszarami, nad którymi małe maszyny w ogóle nie powinny latać. „Loty na granicy śmierci” to serial, w którym śmiertelne ryzyko jest zawsze na horyzoncie.

Emisja 1. i 2. sezonu serii od 18 grudnia do 15 stycznia w weekendy o 14:00 (po dwa odcinki)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *