MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale CBS Reality

W czerwcu szczególnej uwadze polecamy premierę serii true crime „Morderstwo: walka o prawdę”. Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu. Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę. W nadchodzącym miesiącu na antenę powróci także uznana seria „Uchwycone kamerą: o krok od tragedii”, ukazująca historie zwykłych ludzi, którzy stanęli w obliczu niezwykłych okoliczności.

 

MORDERSTWO: WALKA O PRAWDĘ

Sezon 1.

Premiera

Od 19 czerwca, od poniedziałku do piątku o 22:00

Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu. Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę.

W każdym odcinku widzowie dowiadują się, jak wbrew wszelkim przeciwnościom losu, ci dzielni walczący o prawdę ludzie, wykorzystali intuicję, umiejętności i ciężką pracę, a także wprowadzili do śledztwa osoby z zewnątrz, posiadające specjalistyczną wiedzę, aby zapewnić, że prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość.

Składająca się z 10 odcinków seria zawiera sześć historii z USA i cztery z Wielkiej Brytanii. Bohaterem każdego odcinka jest osoba, która przyczyniła się do wymierzenia sprawiedliwości i doprowadziła do rozwiązania sprawy. Jej wypowiedzi i historię uzupełniają zeznania innych kluczowych uczestników sprawy, w tym rodzin ofiar, funkcjonariuszy policji, prawników, ławników i ekspertów zaangażowanych w śledztwo.

UCHWYCONE KAMERĄ: O KROK OD TRAGEDII

Sezon 9.

Od 10 czerwca do 9 lipca w soboty i niedziele od 15:00 (po dwa odcinki)

Seria ukazuje historie zwykłych ludzi, którzy stanęli w obliczu niezwykłych okoliczności.

Dzięki dostępowi do nagrań wideo zarejestrowanych przez uczestników lub świadków przedstawionych zdarzeń, dramatycznych zapisów autentycznych połączeń z numerami alarmowymi, a także osobistych relacji ofiar oraz ich przyjaciół i rodzin, seria przedstawia zwyczajne wydarzenia, które zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniły się w katastrofy oraz historie ludzi, którzy ich doświadczyli i dzielą się swymi przeżyciami.

W najnowszym sezonie poznamy historię młodych ludzi porwanych przez prąd morski oraz ratownika i funkcjonariuszy straży przybrzeżnej, którzy ruszyli im z pomocą, a także dramatyczną opowieść o wypadku, podczas którego ogromna tafla lodu wbija się w przednią szybę auta prowadzonego przez kobietę.

ŁOWCY DEFRAUDANTÓW

Sezon 5.

Od 12 czerwca w dni powszednie o 20:00 do 23 czerwca

Michelle Ackerley wkracza w mroczny świat oszustw finansowych, podążając za zespołem śledczych, których zadaniem jest złapanie i skazanie każdego, kto nielegalnie wykorzystuje publiczne pieniądze Wielkiej Brytanii.

Oszust prowadzący podwójne życie, scam wyłudzający miliony od osób z niepełnosprawnościami, dekadenccy dentyści z wystawnym trybem życia, a nawet nieuczciwy dyrektor szkoły, który wykorzystał szkolne fundusze do spełniania seksualnych zachcianek – odkrywamy największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży publicznych dóbr. Dołączając do osób stawiających czoła oszustwom, obserwujemy, jak zwalczyć to, co jest obecnie największym przestępstwem w Wielkiej Brytanii, kosztującym podatników ponad 110 miliardów funtów rocznie.

W najnowszym sezonie poznamy oszustów prowadzących podwójne życie i wyłudzających miliony funtów od osób niepełnosprawnych, dentystów prowadzących wystawny tryb życia, a nawet nieuczciwego dyrektora szkoły, który z funduszy szkolnych stworzył sobie seksualny loch. Odkryjemy największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży dóbr publicznych, w tym w sektorze edukacji i opieki zdrowotnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *