Internet & Gry - Reklama

HIRO na PGA 2018

Już w najbliższy weekend odbędą się największe w Polsce targi gier i elektronicznej rozrywki – Poznań Game Arena 2018. Pośród wielu wystawców gamingowych, technologicznych, esportowych i innych nie może zabraknąć także HIRO, polskiego producenta akcesoriów i sprzętu dla graczy.

 

 

Specjalnie na tę okazję firma HIRO przygotowała stoisko o powierzchni 130 m2, po brzegi wypełnione atrakcjami. Na stanowisku nr 17 znajdującym się w Pawilonie 5 do dyspozycji wszystkich odwiedzających zostanie oddanych 10 najlepszych desktopów HIRO. To będzie także pierwsza okazja, aby osobiście przekonać się jak w akcji sprawdzają się najmocniejsze gamingowe bestie – laptopy HIRO z serii 957, wyposażone w kartę graficzną GTX 1060 z 6GB pamięci, procesor Intel Core i-8400, 16GB pamięci RAM oraz superszybki dysk SSD. Ich mocy będzie można doświadczyć próbując swoich sił w kilku tytułach, z jakimi będzie można zapoznać się na stoisku, a będą to między innymi:

  • CS:GO
  • Fortnite
  • World of Warcraft: Battle for Azeroth
  • Kingdom Come: Deliverance
  • Vampyr
  • Driftland: The Magic Revival

Oczywiście oprócz części wystawowej nie zabraknie sklepiku HIRO, w którym będzie można nabyć sprzęty i akcesoria firmy po bardzo okazyjnych, specjalnych cenach.

Podczas wszystkich dni imprezy na stoisku będą odbywały się także liczne miniturnieje i konkursy, np. rzut myszką do celu czy quiz wiedzy o najpopularniejszych grach. Na najlepszych uczestników czekać będzie wiele atrakcyjnych nagród, w tym sprzęt marki HIRO oraz inne sympatyczne gadżety. Nad przebiegiem konkursów i innych aktywności na stoisku będzie czuwał streamer oraz komentator rozgrywek CS:GO dla ESL – Jakub „Swelder” Grzegorski.

Jedną z dodatkowych atrakcji zaplanowanych przez HIRO będzie pokaz podkręcania procesora w komputerze chłodzonym ciekłym azotem. Ta niezwykle efektowna prezentacja zostanie przeprowadzona, dzięki współpracy z firmą G.Skill, przez  Michała ‘XtremeAddict’ Vobożila – jednego z najlepszych na świecie overclockerów. Można więc spodziewać się pokazu na najwyższym światowym poziomie.

Poza samym stoiskiem firma HIRO będzie także obecna na całej powierzchni targów Poznań Game Arena. Dostarcza ona bowiem ponad 200 najwydajniejszych komputerów do obsługi tegorocznego wydarzenia oraz na potrzeby wyposażenia wielu innych stoisk na targach. Znaleźć je będzie można między innymi na strefie Media Markt, Allegro oraz cdp.pl.

Poznań Game Arena 2018 odbędzie się w dniach 12-14 października na terenie hal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *