DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jan Pirowski i nowe destynacje – premiera 2. sezonu "Pierwszy raz za granicą" 2 września w TTV

Przed nami 2. Sezon programu, w którym wakacyjną aurę i powiew świeżego powietrza, dostarczy Jan Pirowski wysyłający ludzi „Pierwszy raz za granicę”. W każdą sobotę będziemy podglądać jak Polacy reagują na to co spotyka ich poza swoim własnym domostwem. Wbrew zasadzie “wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” próbują doskonale się bawić, zwiedzać i dużo korzystać. Tym razem nasi bohaterowie odwiedzą Wielką Brytanię, Portugalię, Austrię, a nawet Izrael. Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłótni, śmiechu i prawdziwych łez.

 

W pierwszym odcinku bliźniacy z Solca Kujawskiego i eks-para z Łodzi ruszają na poszukiwania swojego raju za granicą. Jak zareagują na niespodziankę, którą przygotował im na lotnisku Jan Pirowski?

Adam i Damian to bracia, którzy wciąż szukają pomysłu na swoje życie. Niedawno skończyli szkołę gastronomiczną na kierunku cukierniczym, ale zdecydowali, że to nie słodkie wypieki będą  ich chlebem powszednim.  Podczas swojej pierwszej zagranicznej podróży chcieliby spotkać prawdziwe gwiazdy i spróbować, jaki smak ma życie celebrytów. Czy ten nowy świat zachwyci ich na tyle, żeby umocnić  w nich marzenie o byciu  sławnym.

Z kolei Kamila i Patryk są parą od pięciu lat. Ciągle się rozstają i po chwili znów do siebie wracają. Teraz mają tzw. okres próbny. Wspólnie ustalili, co każde z nich  ma w sobie zmienić. Ich pierwsze zagraniczne wakacje to test dla ich związku.  Czym Patryk zaskoczy Kamilę, żeby udowodnić, jak bardzo ją kocha? Czy Kamila w końcu będzie z czegoś zadowolona? Czy to dobry pomysł, żeby wystawić związek na kolejny sprawdzian, w dodatku  na obcym lądzie bez żadnego doświadczenia w podróżowaniu? O tym przekonamy się już w sobotę.

Premiery: sobota, godz. 22:00 TTV

Powtórka: niedziela,  godz. 9:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *