MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Jeżdżąca szafa Kasi” ruszyła w Polskę

W miesiącach styczeń – kwiecień 2017 roku kanał TLC znacząco, bo o 60% poprawił swoje udziały w oglądalności rok do roku wśród młodych kobiet z dużych miast (W 16-34, miasta 100k+) . Wysoki wzrost udziałów – 23% nastąpił wśród Kobiet 16-49, z miast 200k+.

W pierwszych czterech miesiącach utrzymał wysokie wskaźniki dopasowanie w miejskich kobiecych grupa celowych jak: AFF 336 (W 20-34, miasta 200k+ vs. A 16-49) czy AFF 276  (W 16-49 miasta 200k+, vs. A 16-49).

Od piątku, 12 maja, godzina 22.30 „Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją.

Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny.

Kasia odwiedzi kobiety w ich domach oraz zaprosi do swojego królestwa – „jeżdżącej szafy”, pełnej modowych „perełek”. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę. Uczestniczkami programu będą typowe kobiety, które za każdym razem kiedy stają przed szafą, nie wiedzą co na siebie włożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *