Zapowiedzi TV

Kolejne kłopoty Królikuli w Boomerangu

Na antenę Boomeranga wracają nowe odcinki „Królikuli”. Uwielbiający sok z warzyw królik-wampir zostanie tym razem niesprawiedliwie posądzony o zjedzenie całej zawartości lodówki. Czy bohatrerowi uda się dowieść swojej niewinności? Emisja premierowych odcinków drugiego sezonu serialu od poniedziałku 12 marca na antenie Boomeranga.
 

 
Serial „Królikula” opowiada o przygodach małego, puchatego królika, który skrywa mroczną tajemnicę. Bohater jest wampirem żywiącym się sokiem z warzyw. Każdy rodzaj soku obdarza go inną nadprzyrodzoną mocą. Królikula mieszka w jednym domu z poważnym i uporządkowanym kotem Chesterem oraz kochanym, choć głupiutkim psem, Haroldem. Nad całą ferajną czuwa nastolatka Mina, bezgranicznie zakochana w każdym ze swoich zwierzaków. Ciekawska natura Królikuli i jego skłonność do pakowania się w rozmaite tarapaty chroni wszystkich przed nudą.
W nowych odcinkach drugiego sezonu pilnie strzeżony sekret Królikuli będzie poważnie zagrożony. Przyjaciel Miny, Scott, przypadkiem odkryje wampiryczną naturę puchatego zwierzaka. Zaradny bohater w akcie desperacji postanowi pozbawić chłopaka pamięci. Czy to wystarczy, aby Mina nie odkryła jego tajemnicy? Innym razem ktoś spałaszuje całą zawartość lodówki w domu bohaterów. Jedynym podejrzanym będzie Królikula, który jednak uparcie zapewnia o swojej niewinności. Chester i Harold postanowią przeprowadzić własne śledztwo i odnaleźć sprawcę.
Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Królikuli” w poniedziałek 12 marca o godz. 16:55.
Emisja od poniedziałku do niedzieli o 16:55 na antenie Boomeranga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *