MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kolejne nowości na kanale HGTV

W maju br. na antenie HGTV zadebiutowała kolejna lokalna produkcja stacji – „Postaw na kolor”. Jest to cykl ośmiu odcinków, w których Sławomir Klimek, z wykształcenia artysta plastyk i rzeźbiarz, wraz ze swoją ekipą nada nowe życie wybranym pomieszczeniom.

 

 

Głównym narzędziem metamorfoz jest kolor. Intensywny, pobudzający, zmysłowy, a może zimny i wyciszający? Wybór należy do prowadzącego i zarazem głównego projektanta. To on poznaje uczestników programu i ich pasje, które stają się dla niego główną inspiracją. Następnie z pomocą całego zespołu remontowego staje na wysokości zadania, aby zaskoczyć wszystkich odważną metamorfozą.

Format osiąga bardzo dobre wyniki, szczególnie wśród kobiet z miast, SHR = 5,6%!
(W 16-49 c50+, odc 7: 22.06.2017)

W ostatnią niedzielę (02.07.2017) wystartowała kolejna nowość stacji HGTV – „Projekt balkon”.Dzięki profesjonalnej pomocy Katarzyny Kuźmy, każdy może przekonać się jak w łatwy i stylowy sposób można zaaranżować wystrój nawet niewielkiego balkonu.

Prowadząca pokazuje jak, spełniając marzenia domowników, stworzyć z niego wielofunkcyjną przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze. W każdym odcinku odwiedzimy polskie domy, których balkony wołają o pomoc. Hamak, stolik z orzeźwiającą lemoniadą czy drewniana skrzynia na ogródkowe narzędzia – to tylko nieliczne z propozycji na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania.

Pierwszy odcinek osiągnął bardzo dobre wyniki, szczególnie wśród grupy kobiecej, SHR = 3,5%!
(W 16-49, odc 1: 02.07.2017)

Stacja HGTV osiąga w czerwcu bardzo dobre wyniki oglądalności wśród kobiet z większych miast(W 16-49 c50+), SHR = 0,90%. W porównaniu do poprzedniego miesiąca wyniki są wyższe o prawie 7% w tej grupie docelowej.

W czerwcu stacja zgromadziła przed telewizorami średnio 6,7 mln widzów!
W top 5 najlepiej oglądanych programów wśród kobiet z miast znalazły się polskie programy takie jak Metamorfozy Doroty  Szelągowskiej, Dorota Was urządzi czy Polowanie na mieszkanie.

HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.
Zapraszamy do współpracy!

Dane: SHR%, W 16-49 c50+, 01.05.2017 – 25.06.2017, SHR% W 16-49 02.07.2017; COV, Total Individuals, 01-30.06.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *