DVB-TMediaZapowiedzi TV

Komediowe Święta po polsku w Zoom TV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV zaprasza na komediową ucztę, czyli wyjątkowe zestawienie kultowych filmów, które od lat bawią kolejne pokolenia Polaków. W wigilię widzowie zobaczą „Rozmowy kontrolowane” oraz „Chłopaki nie płaczą”. Pierwszy i drugi dzień świąt upłynie pod znakiem legendarnych komedii lat 90-tych: „Fuks” i „Sztos”.

 

W wigilijny wieczór w Zoom TV widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszą komedię o stanie wojennym, czyli „Rozmowy kontrolowane” z wybitnym Stanisławem Tymem w głównej roli. Znany z „Misia” Ryszard Ochódzki dostaje od pułkownika UB zadanie przeniknięcia do struktur „Solidarności” w Suwałkach. Na miejscu zastaje go stan wojenny. W wyniku serii przypadkowych zdarzeń, Ochódzki staje się bohaterem walczącego podziemia. Z kolei późnym wieczorem na antenie stacji pojawi się film „Chłopaki nie płaczą”, czyli naszpikowana kultowymi cytatami pozycja obowiązkowa z legendarnymi kreacjami Cezarego Pazury, Bohdana Łazuki, Macieja Stuhra, Michała Milowicza i Mirosława Zbrojewicza. Bolec – właściciel agencji towarzyskiej i syn szefa mafii spotyka się z twardzielami z Wybrzeża, aby ubić interes. Tak naprawdę Bolec to nieudacznik, który bardziej udaje gangstera niż nim jest. Przypadek sprawia, że w klubie dochodzi do strzelaniny, podczas której gangsterzy zostają ranni, a ginie… walizka z pieniędzmi. Wszystko wskazuje na to, że walizkę zabrał młody skrzypek Kuba, przypadkowy świadek całego zamieszania.

Pierwszy dzień świąt upłynie pod znakiem „Fuksa”, czyli jednej z najpopularniejszych komedii gangsterskich końca lat 90-tych. Aleks obchodzi 18. urodziny. Właśnie w tym dniu postanawia wyrównać rachunki z Bagińskim – biznesmenem-gangsterem, który przed laty skrzywdził jego matkę. W tym celu chłopak realizuje przebiegłą intrygę, w realizacji której pomaga mu Sonia – sekretarka Bagińskiego. Osiemnastolatek nie wie jednak, że jego obiekt zemsty jest także jego ojcem. Co gorsza, na tropie Aleksa jest już śledczy, który obserwuje każdy jego krok. Genialne dialogi i wielkie emocje zagwarantują Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency i Agnieszka Krukówna.

26 grudnia Komediowe Święta po polsku w Zoom TV zakończy film „Sztos”, czyli debiut reżyserski aktora Olafa Lubaszenki Cezarym Pazurą i Janem Nowickim w rolach głównych. Sopot, początek lat 70. 30-letni „Synek” wychodzi z więzienia po półtorarocznej odsiadce i wraca do rodzinnego Trójmiasta. Kontaktuje się z dawnym kolegą, sporo starszym Erykiem, który jest fachowcem od „przewalanek” – oszustw walutowych. Doświadczony kumpel wciąga Synka do spółki i teraz już razem oszukują cudzoziemców przy wymianie walut. Pewnego dnia Eryk przegrywa dużą sumę pieniędzy i postanawia się zemścić na równie dużą skalę.

Święta mogą być nie tylko radosne – mogą też być naprawdę zabawne!

Kiedy oglądać:

„Rozmowy kontrolowane” – 24 grudnia o godz. 20:00

„Chłopaki nie płaczą” – 24 grudnia o godz. 22:00

„Fuks” – 25 grudnia o godz. 20:00

„Sztos” – 26 grudnia o godz. 20:00

fot. CANAL+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *