MediaZapowiedzi TV

Kryminalne wieczory już jesienią w Czwórce

Koniec szóstego sezonu „Policjantek i policjantów” przyniósł bohaterom wiele dramatycznych wydarzeń. Karolina Rachwał w ostatniej chwili ratuje życie Mikołaja, Alicja Morawska dowiaduje się o ciężkiej chorobie, a Szymon Zieliński w wyniku nieudanej prowokacji ląduje w areszcie.

 

 

Partnerka Mikołaja ratuje mu życie, co w nowych odcinkach bardzo ich do siebie zbliży. Wydawać by się mogło, że to jest ten czas kiedy wreszcie mogą pójść na całość, zostać parą…

Alicja Morawska, która w finale sezonu usłyszała diagnozę, podejmie leczenie. Podczas jej walki z rakiem wsparciem obdarzą ją wszyscy funkcjonariusze z komendy. Czy to wystarczy, by wygrać z chorobą? Widzowie dowiedzą się już w jesiennych odcinkach!

Zieliński trochę przez własna głupotę, trochę zaślepiony chęcią zemsty pod koniec sezonu trafia do aresztu.  To dopiero początek jego kłopotów.  Obecność policjanta w takim miejscu to  zagrożenie życia i zdrowia. Sprawa morderstwa matki okaże się być rozwojowa. Wyjdzie na jaw że to, co wydarzyło się wiele lat temu nie było zwykłym i przypadkowym włamaniem. W tej sytuacji, również Wysocką czekają zmiany. Czy komendant przydzieli jej nowego partnera? Czy wróci do wspólnych patroli z Białachem?

W związku Emilki i Krzyśka koniec problemów! Stagnacja i stabilizacja skłonią Emilkę,  by wrócić do pracy. Pomoc w opiece nad dzieckiem zadeklarują matka Krzyśka oraz rodzice Drawskiej. Zapała ma jednak spore wątpliwości, czy to dobry pomysł?

Ostatni odcinek serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” zakończył się dramatycznie. Po tragicznym finale, przyjaciele Stasiaka z komendy zostaną zatrzymani przez  miejscowego śledczego, Tomasza Jawora. Jako, że do strzelaniny doszło na jego terenie, to właśnie on będzie prowadził tę sprawę z ramienia lokalnej policji.

W nowych odcinkach przed Kubisem będzie stało nie lada wyzwanie! Ostatnie zamieszanie wokół policji mocno zirytuje jego przełożonych. Dowództwo z Komendy Głównej postawi go przed ultimatum. Jeśli nie zdoła oczyścić dobrego imienia policji, będzie musiał przejść na emeryturę.
Spore zmiany szykują się także w życiu Wach. Samotna matka zaskakująco dobrze radzi sobie z wychowaniem dorastającej córki, ale nic nie trwa wiecznie. Dobre stosunki między nią a Agatą zmieni pojawienie się trzeciej osoby w tym układzie – mężczyzny, który zacznie się kręcić wokół Pauliny. Czy to dobry czas na miłość?

Z tym pytaniem zmierzy się również Sawicki, który nie będzie mógł zapomnieć o Monice, którą poznał podczas wyścigów na lotnisku. Bruno na punkcie kobiety wręcz oszaleje!

W związku Walczaka i Izy, czas na zmiany. Wygląda na to, że dziewczyna, która od dłuższego czasu oczekuje deklaracji, osiągnie to na czym jej zależy. Czy po przypadkowych zaręczynach para zdecyduje się na ślub? Klamka zapadła!

Premiera nowego sezonu „Policjantek i policjantów” od 4 września o 19.00, a „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny” od 5 września o 20.00 – w Czwórce.

Producentem obu seriali jest ATM GRUPA S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *