MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Serial „Diagnoza” jesienią w iTVN

Jesienią zapraszamy widzów ITVN na premierę nowego serialu „Diagnoza”. Jedno nieoczekiwane wydarzenie nieodwracalnie zmieni dotychczasowe życie jego głównej bohaterki – Anny Nowak, która pewnego dnia odkryje, że nie wie, kim jest, kogo kocha i na czym jej zależy. Okrutny los odbierze jej wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia. Czy uda jej się na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki? Zapraszamy do ITVN w każdy wtorek od 5 września o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto). W rolach głównych Maja Ostaszewska, Magdalena Popławska, Maciej Zakościelny, Sonia Bohosiewicz, Adam Woronowicz, Antonii Królikowski i Aleksandra Konieczna.

Annę Nowak, główną bohaterkę serialu, w której rolę wciela się Maja Ostaszewska, widzowie poznają na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś równie cennego – pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a personel z determinacją walczy o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Wyjątkowym przypadkiem Anny zajmą się Jan Artman – w tej roli Adam Woronowicz oraz Michał Wolski, którego zagra Maciej Zakościelny, dwaj znakomici chirurdzy.

Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty próbującej pomóc jej odzyskać pamięć, w której rolę wciela się Magda Popławska. Kolorytu ekipie medyków dodadzą także Sonia Bohosiewicz jako Wanda Jureczko – pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Michał Czernecki w roli Piotra Sadzika, twardego szefa Oddziału Ratunkowego oraz potulnego męża i ojca czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta  (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą także niesforni stażyści, których zagrają Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska.

Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości… Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Te wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *