Technologia - Promocje

Kultowe Fidget Spinnery od 10 sierpnia w sklepach Biedronka

Już w najbliższy czwartek 10 sierpnia sieć sklepów Biedronka wprowadza do oferty Fidget Spinnery – gadżet rozchwytywany przez dzieci i dorosłych. Wirująca zabawka z łożyskami w pięciu różnych kolorach będzie dostępna w wyjątkowej cenie 7,99 zł.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Fidget Spinner to hit lata i najpopularniejsza zabawka 2017 roku. Gadżet marki Smarty wykonany jest z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada centralne łożysko ABEC-7 oraz trzy ramiona, które po wprowadzeniu w ruch potrafią kręcić się w palcach nawet 2 minuty. W tym czasie gadżetem można swobodnie operować jedną dłonią, przekładać pomiędzy palcami i przerzucać z ręki do ręki, a także wykonywać niezliczone triki, którymi internetowi twórcy chwalą się w sieci.

To właśnie nieustanne obracanie się Fidget Spinnera jest wciągające. Działanie gadżetu pomaga zwalczyć nudę i sprawia wiele radości.

Fidget Spinner marki Smarty będzie dostępny w 5 różnych kolorach: białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym, dzięki czemu z łatwością znajdziemy egzemplarz, który uzupełni osobistą kolekcję.Gadżet cechuje się zwartą i solidną konstrukcją. Jego waga to 60 gramów.

Fidget Spinner marki Smarty w cenie 7,99 zł będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 10 do 23 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *