MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na History i H2

W kwietniu na kanałach HISTORY i H2 zapraszamy na nowe odcinki programów WYKUTE W OGNIU, HANGAR NR.1: AKTA UFO oraz STAROŻYTNYCH KOSMITÓW. Od 26 kwietnia zapraszamy przed telewizory wszystkich fanów motoryzacji (i nie tylko) na zupełnie nowy program MISTRZOWIE WERTEPÓW.

 

 

 

 

WYKUTE W OGNIU 
Forged in Fire
Nowe odcinki w czwartki o 22:00 w HISTORY

Wykute w ogniu powraca! W tym oryginalnym turnieju zrealizowanym specjalnie dla kanału HISTORY rywalizują ze sobą najlepsi amerykańscy wytwórcy broni białej, którzy potrafią stworzyć wszystko, od toporów wojennych wikingów, przez samurajskie miecze, po indiańskie sztylety. W każdym odcinku startuje czterech nowych zawodników, którzy walczą o nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy dolarów. Wykute w ogniu to rzemiosło, legenda i pasja połączone ze sprytem, zaradnością i pomysłowością. Zawodnicy wykonują kilka zadań, w których mają do dyspozycji zestaw narzędzi z garażu i które polegają na stworzeniu poszczególnych elementów wybranej broni prezentowanej w ekscytującym finale. Rezultaty ocenia grono ekspertów, a oglądając zażarty wyścig z czasem, przy okazji dowiadujemy się sporo o historii różnych rodzajów broni.

HANGAR NR 1: AKTA UFO 
Hangar 1: The UFO Files
Nowe odcinki w poniedziałki, od 2 kwietnia o 22:00 w HISTORY

Założona w 1969 roku MUFON (Mutual UFO Network) to najbardziej szanowana organizacja zajmująca się badaniem i klasyfikacją wszelkich form aktywności UFO. Obecnie posiada biura terenowe w 42 krajach, liczy ponad 800 lokalnych badaczy i dysponuje ponad 30 tysiącami akt. Po raz pierwszy wszystkie te materiały zebrano razem w opuszczonej hali w Ohio zwanej Hangarem nr 1. MUFON przyznał kanałowi H2 pełny dostęp do tego miejsca, jak i do wszystkich zgromadzonych tam akt. Dzięki temu możemy rzucić nowe światło na takie fascynujące tematy jak tuszowanie rozmaitych spraw na polecenie Białego Domu, awarie sieci energetycznych, podejrzane technologie czy klęski żywiołowe. Każdy odcinek opowiada o trzech do pięciu obserwacjach UFO powiązanych z danym tematem.

MISTRZOWIE WERTEPÓW 
Truck Night in America
Nowy program w czwartki, od 26 kwietnia o 21:00 w HISTORY

W „Mistrzach wertepów” oglądamy najtrudniejszy tor przeszkód dla pojazdów kołowych, jaki kiedykolwiek powstał. Historia ciężarówek w Ameryce sięga 1925 r., kiedy to z linii montażowej zjechał pierwszy amerykański egzemplarz wyprodukowany fabrycznie. Od tamtej pory Amerykanie bezustannie je udoskonalają, by były jeszcze szybsze, silniejsze i sprawniejsze. W „Mistrzach wertepów” pięciu właścicieli tych pojazdów rywalizuje ze sobą w serii wyczerpujących zadań, które sprawdzają ich umiejętności jako mechaników i kierowców. Każdy odcinek oznacza wyjątkowe wyzwania, jakim nigdy wcześniej nie poddawano ciężarówek. Finałem będzie pięciokilometrowy tor przeszkód zwany Zielonym Piekłem, gdzie ciężarówki muszą fruwać w powietrzu, przeskakiwać nad stosem zmiażdżonych samochodów, a nawet pokonywać mokradła pełne węży. Uczestnicy mają do pomocy czterech ekspertów, którzy mogą udzielać rad, konstruować, naprawiać, nie wolno im natomiast prowadzić. Na zwycięzcę czeka tytuł mistrza – o ile ktokolwiek zdoła dotrzeć do mety.

STAROŻYTNI KOSMICI
Ancient Aliens
Nowa seria od wtorku, 3 kwietnia o 21:00 w H2

Twórcy serii poszukują śladów kosmitów na Ziemi, które zostawiali przez ostatnie 75 milionów lat: od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po współczesną Amerykę. Zbadają dokumenty historyczne i dzieła sztuki sugerujące spotkania z pozaziemską cywilizacją, a także współczesne doniesienia o obserwacjach tajemniczych obiektów na niebie. Spróbują potwierdzić wiarygodność tych źródeł i zbadają ich wpływ na nasz świat, szczególnie na rozwój techniki.

ŁOWCY UFO 
UFO Hunters
Od 23 do 30 kwietnia o 19:00 w H2

W serialu “Łowcy UFO” zespół ekspertów bada przypadki kontaktu z UFO w każdym zakątku świata. Dzięki zeznaniom naocznych świadków, eksperymentom naukowym, dokumentom ujawnionym dzięki amerykańskiej Ustawie o Wolności Informacji i materiałom filmowych zbierają przekonujące, czasem wręcz przerażające, dowody na istnienie UFO. Zespół ma niezrównany dostęp do materiałów dotyczących UFO.

AMERYKAŃSKA KSIĘGA TAJEMNIC
America’s Book of Secrets
Od 23 kwietnia, od poniedziałku do piątku o 18:00 w H2

Program ukaże szczegóły wielkich skandali politycznych i obyczajowych z udziałem amerykańskich prezydentów oraz sprytne metody ich tuszowania. Dowiemy się, jak działają największe i najniebezpieczniejsze organizacje przestępcze świata. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego żaden członek mafii, nawet Al Capone, nie został nigdy skazany za morderstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *