Internet & Gry

Walcz jako Geralt z Rivii w SOULCALIBUR VI (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, we współpracy z BANDAI NAMCO Entertainment Europe, ogłaszają, że Geralt z Rivii dołącza do grona wojowników gry SOULCALIBUR VI.
 

 
Geralt to zabójca potworów — wiedźmin elitarnej Szkoły Wilka. Posiada nadludzką siłę i refleks, niezrównane umiejętności walki na miecze i sprawność w posługiwaniu się magią bojową oraz eliksirami. Gracze będą mogli wykorzystać te umiejętności, by przechylić szalę zwycięstwa w najnowszej odsłonie serii SOULCALIBUR.
Poza postacią Geralta, w ręce graczy trafi także inspirowana Wiedźminem arena — twierdza Kaer Morhen. W trakcie pojedynków wojownikom towarzyszyć będzie “Hunt or be Hunted” — kompozycja ze ścieżki dźwiękowej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
 

 
“Obecność ikonicznych postaci z innych uniwersów to jedna z rzeczy, które od zawsze wyróżniały SOULCALIBUR. Fanów Wiedźmina z pewnością ucieszy fakt, że tym razem wśród grywalnych postaci pojawi się Geralt,” powiedział Marcin Momot, Community Lead studia CD PROJEKT RED. “Wspólnie z BANDAI NAMCO pracowaliśmy, aby postać Geralta — jego model, animacje, broń — a także obecność wiedźmina w świecie SOULCALIBUR, były wierne oryginałowi. Jako fan obu serii jestem przekonany, że efekt końcowy spodoba się graczom,” dodaje Momot. 
“To dla nas niezwykły zaszczyt móc gościć Geralta w SOULCALIBUR VI,” powiedział Motohiro Okubo, producent gry. “Wiedźmin jest postacią niezwykle silną, barwną, która zawsze dąży do celu. Idealnie pasuje do grona wojowników i wojowniczek naszej gry. Bliska współpraca ze studiem CD PROJEKT RED pozwoliła nam wiernie przenieść charakter, wygląd i styl walki Geralta do świata SOULCALIBUR, o czym już wkrótce będą mogli się przekonać gracze na całym świecie.”
Premiera gry SOULCALIBUR VI na konsolę PlayStation®4, Xbox One oraz PC na platformie STEAM® odbędzie się w tym roku. Postać Geralta z Rivii oraz arena Kaer Morhen będą dostępne za darmo i obecne na płycie z grą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *