MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale AXN

W kwietniu AXN zapewni widzom rozrywkę bez granic. 9 kwietnia stacja wyemituje premierę serialu kryminalnego z przymrużeniem oka, Carter. W nowej produkcji SPT Networks Jerry O’Connell wciela się w hollywodzkiego gwiazdora, który wraca do rodzinnego miasteczka i zostaje detektywem. 12 kwietnia widzowie wyruszą w niebezpieczne misje wojskowe razem z bohaterami serialu Seal Team, w którym grupą najlepszych komandosów świata dowodzi gwiazdor serialu Kości, David Boreanaz. AXN przygotował też serię filmów o superbohaterach – w kwietniowe weekendy widzowie mogą zobaczyć produkcje z uniwersum Marvela: Iron Man i Kapitan Ameryka.

Carter to serial o losach telewizyjnego gwiazdora Harleya Cartera (Jerry O´Connell), który gra detektywa w popularnym amerykańskim serialu. Po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym aktor postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Kanadzie. W Bishop wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem.

Nawiązuje współpracę z dawnymi przyjaciółmi: policjantką i weteranką Sam Shaw i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave’em Leigh. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch kultur – pełnego przepychu Hollywood i sennego Bishop. Harley Carter zaskakująco umiejętnie wykorzystuje swą telewizyjną wiedzę w prawdziwym życiu i rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Próbuje także rozwikłać sprawę zniknięcia swojej matki sprzed 25 lat.

Premiera serialu Carter w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Produkcja Seal Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy Seal biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów David Boreanaz).

W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który chce zostać stałym członkiem oddziału; Mandy Ellis, analityczka CIA, której życiowym celem jest walka z terroryzmem, oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

Premiera serialu Seal Team w środę 11 kwietnia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

Iron Man to seria filmów o superbohaterze o tym samym imieniu na podstawie komiksów Marvela. Bogaty geniusz, właściciel firmy zbrojeniowej i playboy, Tony Stark (Robert Downey Jr.), zostaje ciężko ranny podczas porwania w Afganistanie przez organizację Dziesięć Pierścieni. W niewoli potajemnie buduje miniaturową wersję źródła energii, zwanego reaktorem łukowym, oraz specjalną zbroję, która ma pomóc mu w ucieczce. Po odzyskaniu wolności Tony decyduje, że jego firma nie będzie już zajmować się produkcją broni, a on sam ulepsza swoją zbroję, aby stać się Iron Manem i walczyć ze złem. Jego pierwszym przeciwnikiem zostaje przyjaciel jego ojca i dyrektor firmy należącej do Tony’ego, Obadiah Stane (Jeff Bridges). Mężczyzna potajemnie sprzedaje broń wyprodukowaną przez Stark Industries organizacjom terrorystycznym.

W drugiej części filmu Tony Stark odmawia współpracy z rządem Stanów Zjednoczonych, który chce przejąć technologię Iron Man. Musi również stanąć do walki z rosyjskim uczonym, Ivanem Vanko, który chce się zemścić na rodzinie Starków, a żeby osiągnąć swój cel połączył siły z biznesowym rywalem Tony’ego, Justinem Hammerem (Sam Rockwell). W ostatniej części filmu Iron Man zmierzy się z organizacją terrorystyczną kierowaną przez tajemniczego Mandaryna (Guy Pearce).

Premiera filmu Iron Man w sobotę 21 kwietnia o 19:35 w AXN

Premiera filmu Iron Man 2 w sobotę 28 kwietnia o 19:30 w AXN

Premiera filmu Iron Man 3 we wtorek 1 maja o 21:00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *