MediaZapowiedzi TV

Lato na kanale Disney Channel

Latem stacja Disney Channel zaprasza widzów na kolejne przygody niezwykłych superbohaterów. Już w czerwcu, Biedronka i Czarny Kot ponownie spróbują ocalić Paryż przed złymi Akumanami, a w lipcu, „K.C. Nastoletnia agentka” uratuje świat podczas tajnych, międzynarodowych misji. Także w lipcu, Alex i jego przyjaciele po raz kolejny wykażą się kreatywnością w walce o artystyczny rozwój.

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – emisje od poniedziałku do piątku o 15:30
W letnie popołudnia Disney Channel pokaże kolejne przygody Biedronki i Czarnego Kota. Marinette i Adrien to dwójka niezwykłych nastolatków którzy zostali wybrani na wybawców Paryża. Ochraniając miasto, bohaterowie przywdziewają niezwykłe kostiumy: Marinette zamienia się w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota. Żadne z nich nie zna jednak prawdziwej tożsamości swojego partnera. Marinette nie wie, że w jej sprzymierzeńca wciela się Adrien – chłopak, w którym się potajemnie podkochuje. Seria ma wysoki udział w grupie dziewczynek (SHR% = 2,8%, W 7-12). Ponadto tylko w kwietniu serial zobaczyło aż 1,5 mln widzów!

Alex i spółkaemisja w lipcu

Od lipca Disney Channel zaprasza na nowe przygody „Alexa i spółki”. Alex, główny bohater serii, jest  inteligentnym i odważnym nastolatkiem, z silnym poczuciem dobra i zła. Wraz z przyjaciółmi z dzieciństwa zaczyna naukę w liceum, gdzie ma nadzieję na nieustanną zabawę. Niestety dyrektor liceum chce by uczniowie skupili się wyłącznie na nauce, zapominając o wszystkich kreatywnych i artystycznych pomysłach. Czy bohaterowie znajdą sposób, by się wykazać i rozwijać swoje zdolności?

K.C. Nastoletnia agentka emisja w lipcu

W lipcu na antenę Disney Channel powraca serial o niezwykłej agentce, która wraz z rodzicami i rodzeństwem ratuje świat podczas tajnych misji. K.C. Cooper to nastolatka, która jest geniuszem matematyki i ekspertem w sztukach walki. Jednocześnie od kiedy jej rodzice – tajni agenci – zwerbowali ją do pracy dla agencji wywiadowczej, prowadzi podwójne życie. Rola międzynarodowej, tajnej agentki oznacza konieczność utrzymania tajemnicy nawet przed najlepszą przyjaciółką, co nie zawsze jest łatwe.

* DANE, NAM, Q1 2017, 6:00-20:59, SHR%, AFF vs A 4-12, Programmes; IV 2017, COV, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *