Technologia - Promocje

Lenovo MBG wybiera lidera innowacji na stanowisko Dyrektora Marketingu dla regionu EMEA

Lenovo Mobile Business Group ogłosiło wybór Alexa Moora na stanowisko Dyrektora Marketingu w regionie EMEA. Wcześniej pełnił on funkcje Senior Adviser dla rynku produktów konsumenckich w wiodącej firmie zajmującej się doradztwem strategicznym w zakresie zarządzania.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Alex Moore posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku konsumenckim. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Procter & Gamble gdzie spędził 13 lat na pracując na różnych międzynarodowych rynkach w sprzedaży, marketingu, a także zarządzając marką.
Nowy dyrektor będzie raportował do Olivera Ebela, który obecnie obejmuje stanowisko Vice President & General Manager w Lenovo Mobile Business Group, EMEA i będzie odpowiedzialny za budowanie marki Motorola, rozwijanie portfolio produktów oraz firmy w Europie na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
“W Lenovo skupiamy się na dostarczaniu prawdziwych innowacji, produktach i doświadczeniach cennych dla konsumentów, jak i dalszym rozwoju. Pasja, talent i bogate doświadczenie na rynku konsumenckim tak innowacyjnego marketingowca, jak Alex, pozwolą nam skierować nasze działania na jeszcze lepszy kurs w regionie EMEA,” powiedział Oliver Ebel, Vice President & General Manager, EMEA Mobile Business Group.
“To niezwykły moment na to, by dołączyć do Lenovo Mobile Business Group w EMEA. Możliwości firmy w tworzeniu innowacji, przekraczaniu granic i przewyższaniu oczekiwań konsumentów jest realną zmianą na rynku smartfonów. Nie mogę się doczekać współpracy z zespołem, by przyczynić się dalszego rozwoju na jeszcze większym obszarze.” powiedział Alex Moore
Alex jest absolwentem University of Manchester na wydziale Engineering, Manufacturing & Management.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *