Zapowiedzi TV

Liga Sprawiedliwości i Elżbieta II w nowych odcinkach serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”

W premierowych odcinkach czwartego sezonu serialu Młodych Tytanów czeka niepowtarzalna okazja, by oficjalnie dołączyć do złożonej z legendarnych superbohaterów Ligii Sprawiedliwości. Jedyne, co muszą zrobić, to zwyciężyć w niezwykłym talent show.
 

 
Ekipa pięcioro nastoletnich bohaterów z uniwersum DC Comics nie ma lekkiego życia. Tytani muszą bronić zwykłych śmiertelników przed rozmaitymi złoczyńcami i równocześnie zmagać się z problemami typowymi dla wieku dojrzewania. Ponieważ Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Raven bardzo chcą udowodnić wszystkim swoją wartość, bez namysłu zgodzą się wziąć udział w specjalnym konkursie talentów zorganizowanym przez członków słynnej Ligii Sprawiedliwości. Zwycięzca będzie mógł dołączyć do grupy i bronić Ziemi przed złem ramię w ramię z Supermanem, Wonder Woman, Batmanem i innymi legendami.
Nastoletnich bohaterów czekają również inne wyzwania. Kiedy na skutek wypicia filiżanki podejrzanie wyglądającej herbaty Robin, Gwiazdka, Cyborg i Bestia zamienią się w Brytyjczyków, Robin będzie musiał powstrzymać inwazję wyspiarskiej armii na Stany Zjednoczone! Wisienką na torcie będzie obecność w odcinku samej królowej Elżbiety II.
Premiera nowych odcinków czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” 12 marca w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *