Internet & Gry - Reklama

"Oczami matki" – od 6 marca nowy sezon w Onecie (wideo)

We wtorek 6 marca o godz. 14 powraca w Onecie program pt. „Oczami matki”. Gościem pierwszego odcinka będzie mama aktorki i piosenkarki Alicji Bachledy-Curuś.
 

 

Pani Lidia Bachleda-Curuś w rozmowie z Małgorzatą Ohme, psychologiem i dziennikarką, opowie m. in. o wielkiej roli nastoletniej Alicji w filmie Andrzeja Wajdy, o relacjach córki z Colinem Farrellem i o wnuku Henrym Tadeuszu. W każdym z odcinków Małgorzata Ohme pokazuje historię matek, które stoją za sukcesami swoich dzieci, odkrywały ich talenty, znają je od pierwszych dni życia.

Program „Oczami matki” pokazuje znane gwiazdy z zupełnie innej, macierzyńskiej perspektywy, a jest realizowany w różnych miejscach Polski – w mniejszych i większych miejscowościach, które są ważne dla obojga – dla mamy i dla dziecka. W zakończeniu widzimy pełne emocji reakcje samych gwiazd, które o wielu sprawach życia swojej rodziny dowiadują się w wywiadu mamy po raz pierwszy.

 

 

Drugi sezon programu „Oczami matki” składa się z 8 odcinków.

W kolejnych zobaczymy m. in. mamę Magdy Mielcarz, Krzysztofa Gojdzia i idola nastolatek Dawida Kwiatkowskiego.

Premierowa emisja odcinków drugiego sezonu „Oczami matki” będzie miała miejsce we wtorki o godz. 14 na Onet.pl oraz na Faceboku i YouTube, a wszystkie odcinki on demand można oglądać na VoD.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *