Zapowiedzi TV

Lipcowe nowości Telewizji 2×2

W lipcu Telewizja 2×2 mówi stop nudzie! Dla naszych widzów przygotowaliśmy atrakcyjne pasma programowe oraz dwie nowości – nowe odcinki serialu Eena Meena Deeka oraz mini-serial “Cudowny Park Amagi: Mini teatrzyk porywających emocji”.
 
CUDOWNY PARK AMAGI: MINI TEATRZYK PORYWAJĄCYCH EMOCJI
NOWY SERIAL
PREMIERA: 3 lipca, godz. 22:55
EMISJA: od poniedziałku do piątku, godz. 22:55
Specjalne miniodcinki „Cudownego Parku Amagi” premierowo na antenie 2×2! Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kulisach tego serialu i nie boicie się zapytać. Tylko dla odważnych widzów.
EENA MEENA DEEKA
NOWE ODCINKI
PREMIERA: 23 lipca, godz. 19:00
EMISJA: w każdą niedzielę o godz. 19:00
Zwariowane pościgi, niezwykłe pułapki, mnóstwo przygód i zabawy czekają na widzów w nowych odcinkach Eena Meena Deeka. Czy złemu lisowi uda się w końcu złapać rodzeństwo uroczych kurczaków?
OPIS SERIALU:
Eena Meena Deeka opowiada o nieustannym pościgu trójki tytułowych kurczaków przez wiecznie głodnego lisa Foxie. Lis jest przekonany, że jego plany złapania trójki bohaterów się powiodą. Szybo jednak dosięga go rozczarowanie. Doprowadzony do jeszcze większej wściekłości, podejmuje coraz to bardziej desperackie próby schwycenia Eeny, Meeny i Deeki.
WAKACYJNE MARATONY
Od 3 lipca do 4 sierpnia, od godz. 6:00
Przez całe wakacje Telewizja 2×2 zaprasza widzów do oglądania maratonów z najlepszymi serialami – od samego rana widzom będą towarzyszyć bohaterowie serialów Eena Meena Deeka, Służąca przewodnicząca, Miłość, gimbaza i kosmiczna faza, Pitaszki oraz Próbówczaki!
WIDZOWIE WYBIERAJĄ!
29 i 30 lipca, od godz. 08:00
W ostatni weekend lipca oddajemu pilota widzom! W trakcie głosowania widzowie sami wybiorą dwa seriale, które będą emitowane przez cały dzień w sobotę i niedzielę. Głosowanie odbędzie się na profilu społecznościowym telewizji 2×2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *