Zapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV zaprasza na premierę 1. sezonu miniserialu „Porwanie Heinekena”, przedstawiającego fascynującą historię życia Freddy’ego Heinekena, twórcy sukcesu słynnego browaru.
W lipcu oglądać będzie można również 2. sezon australijskiego serialu „The Code” oraz 4. sezon „Rectify”, poruszającego serialu dramatycznego.
W nadchodzącym miesiącu zobaczyć będzie można liczne filmy, w tym m.in. „Łapacz snów”, „Enron: Najmądrzejsi w pokoju” czy„Dealin’ with Idiots”.
SERIALE
THE CODE
Sezon 2. od 27 lipca w każdy czwartek o 22:00
Kontynuacja w sierpniu
Występują: Anthony LaPaglia, Ashley Zukerman, Dan Spielman
Jesse i Ned łudzą się, że uda im się uniknąć konsekwencji burzy, jaką rozpętali pod koniec pierwszego sezonu. Muszą jednak przyjąć do wiadomości, że najprawdopodobniej zostaną ekstradowani do USA, gdzie czekają ich poważne zarzuty w amerykańskim sądzie. Bracia mają jednak szczęście – australijskie służby bezpieczeństwa potrzebują ich pomocy przy rozwikłaniu trudnej sprawy. Sprytny, wręcz genialny Jan Roth urządza ukrytą w dark webie giełdę nielegalnej broni, narkotyków i niebezpiecznych pomysłów. Jesse i Ned wkraczają w mroczny świat tego mężczyzny – to zaś może kosztować nie tylko ich życie, ale także wszystko, co jest im drogie…
PORWANIE HEINEKENA
Sezon 1. od 2 do 23 lipca w każdą niedzielę o 22:00
Występują: Thom Hoffman, Xander van Vledder, Liz Snoijink
Geniusz biznesu, hedonista, zazdrosny kochanek, ojciec i bon vivant – Freddy Heineken – to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk i jedna z najbardziej kontrowersyjnych figur w historii Holandii. Sukces nie przyszedł mu łatwo – w latach 40. jego ojciec roztrwonił
potęgę rodzinnego imperium browarniczego. Freddy zostaje wysłany do Nowego Jorku i tam, pełen determinacji i energii, rozpoczyna pracę nad przywróceniem rodzinnej
firmie miana jednego z najlepszych browarów na świecie. Jednak władza i publiczne życie niesie za sobą niebezpieczeństwo – w 1983 roku Freddy zostaje porwany, co zmusza go do refleksji nad swoją śmiertelnością i niezwykłym życiem.
RECTIFY
Sezon 4. od 30 lipca w każdą niedzielę o 22:00.
Kontynuacja w sierpniu
Występują: Aden Young, Abigail Spencer, J. Smith-Cameron, Clayne Crawford, Adelaide Clemens, Luke Kirby
Serial przedstawia losy Daniela Holdena, który po spędzeniu 19 lat w celi śmierci powraca do swego małego, rodzinnego miasteczka w stanie Georgia. Daniel, który całą swoją dorosłość spędził w więzieniu, musi teraz znaleźć sposób na poradzenie sobie ze swoją przeszłością i stworzenie „normalnego” życia. Podczas gdy okoliczności jego skazania są dalej owiane tajemnicą, mężczyzna głęboko wpływa na losy ludzi, których spotyka na swej drodze – czy są to członkowie jego rozbitej rodziny, ludzie z jego społeczności, czy też nieznajomi.
W 4. sezonie Daniel zaczyna nowe życie w Nashville, w ośrodku pomagającym byłym więźniom stanąć na nogi. Odcięty od rodziny i wypędzony ze stanu Georgia, mężczyzna nadal boryka się z ułożeniem sobie życia po wyjściu z więzienia. Jego rodzina jest rozbita, ale nie kompletnie. Czy bliskim Daniela uda się znaleźć siłę, by iść naprzód?
FILMY
DEALIN’ WITH IDIOTS
Występują: Jeff Garlin, Bob Odenkirk, Timothy Olyphant, J.B Smoove, Steve Agee, Gina Gershon, Nia Vardalos
Max Morris, słynny komik, zderza się z absurdalnym poziomem rywalizacji towarzyszącym działaniom drużyny baseballowej, do której należy jego syn. Mężczyzna postanawia wtedy poznać bliżej barwne postaci, jakimi są trenerzy i rodzice reszty zawodników, w nadziei, że znajdzie w ten sposób inspirację do stworzenia kolejnego filmu.
GLASSLAND
Występują: Jack Reynor, Will Poulter, Michael Smiley, Toni Collette
Akcja tej współczesnej moralizatorskiej historii rozgrywa się na posępnych przedmieściach wielkiego miasta, gdzie czułość i napięcie stanowią nieodłączny element życia ludzi, którzy
przytłoczeni są biedą, brakiem perspektyw i cierpieniem. Gotowość głównego bohatera, Johna, do popełnienia złego czynu w imię uśmierzenia czyjegoś cierpienia wskazuje na godny podziwu altruizm.
JIG
Reżyseria: Sue Bourne
Film dokumentalny opowiada uroczą historię o 40. edycji Irish Dancing World Championships. Trzy tysiące tancerzy, ich rodziny i nauczyciele zjechali się ze wszystkich stron świata do Glasgow na wypełniony emocjami tydzień.
LUCKY
Występują: Sihle Dlamini, Jayashree Basavaraj, James Ngcobo 10-letni Lucky z RPA jest Zulusem, właśnie osieroconym przez matkę. Lucky to zapis podróży naznaczonej chciwością, przemocą, ale też – ostatecznie – poczuciem przynależności. Film pokazuje,
jak dziecięcy duch wyzwala pokłady przyzwoitości, pokory, a nawet miłości w ludziach starających się przetrwać we współczesnym RPA.
ŁAPACZ SNÓW
Sobota, 21 lipca o 22:00
Oficjalny wybór Sundance Film Festival 2015
Reżyseria: Kim Longinotto
Portret Brendy Myers-Powell, byłej prostytutki z Chicago, która pomaga kobietom i nastolatkom wyrwać się z kręgu przemocy seksualnej i wykorzystywania. Film pokazuje, jak przemoc niszczy życie młodych kobiet, ich rodzin i społeczności, w których żyją. Empatyczna, zdeterminowana do działania Brenda sprawia, że los tych zdesperowanych osób może się odmienić.
KRISHA
Piątek 28 lipca o 22:00
Zdobywca Grand Jury oraz Audience Prize na SXSW 2015
Oficjalny wybór Cannes Film Festival 2015
Występują: Krisha Fairchild, Robyn Fairchild, Bill Wise
Po długiej walce z uzależnieniem i tendencjami autodestrukcyjnymi, Krisha, czarna owca porzuconej przez nią rodziny, powraca na na święta. To, co z początku wyglądało jak poruszający dowód na zdolność rodziny do przebaczania, ostatecznie zmienia się w emocjonalną burzę, gdy dawne urazy wypływają na wierzch…
ENRON: NAJMĄDRZEJSI W POKOJU
Sobota, 29 lipca o 22:00
Oficjalny wybór Sundance Film Festival 2015
Reżyseria: Alex Gibney
Film przedstawia historię jednego z najgłośniejszych skandali biznesowych, z którego członkowie kadry zarządzającej siódmej największej w USA korporacji wyszli cało (i z ponad miliardem dolarów), podczas gdy inwestorzy i pracownicy stracili wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *