Zapowiedzi TV

Lipiec na kanale TLC

Życie nie szczędzi nam doświadczeń zarówno tych radosnych jak i bolesnych. W tej czteroodcinkowej serii spotkamy się z rodzinami, które w telewizji na żywo i bez cenzury znajdą się w niecodziennych sytuacjach.
 
PRZEŁOMOWY MOMENT (ang. It Is Life 1)
Premiera w środę, 5 lipca o godz. 20:30
Życie nie szczędzi nam doświadczeń zarówno tych radosnych jak i bolesnych. W tej czteroodcinkowej serii spotkamy się z rodzinami, które w telewizji na żywo i bez cenzury znajdą się w niecodziennych sytuacjach. Młoda para podczas swojego ślubu sprawi rodzinie i przyjaciołom wielką niespodziankę, a zaginiony członek rodziny odnajdzie swojego krewnego.
Zawodowy baseballista podzieli się ważną wiadomością. Niewidoma matka po raz pierwszy będzie miała okazję zobaczyć swoje pociechy, a z kolei niesłysząca kobieta usłyszy pierwsze w swoim życiu “kocham Cię” z ust dzieci. Rodzina stanie twarzą w twarz z mężczyzną, który zabił ich bliskich. W kolejnych odsłonach programu poznamy życie tych ludzi i dowiemy się, co sprawiło, że doszło do tak doniosłych i często przełomowych momentów. To na pewno nie będzie fikcja, lecz samo życie!
TATUAŻ DO POPRAWKI (ang. Tattoo Fixers On Holiday 1)
Premiera: w piątek, 14 lipca o godz. 21:30
Ekipa mistrzów tatuażu Jay, Sketch, Alice i recepcjonistka Paisley otwierają nad słonecznym Morzem Śródziemnym salon, w którym wczasowicze będą mogli dosłownie “zmazać swoje grzechy”. To właśnie z letnich wyjazdów najczęściej przywozimy pamiątkę w postaci szokującego lub absurdalnego rysunku na ciele. Z usług salonu będą mogli skorzystać ludzie, którzy postanowią zakryć swoje nieprzemyślane lub sknocone tatuaże.
Każdy z nich podzieli się z nami swoją historią, czasami śmieszną, czasami tragiczną i publicznie pokaże nam owoce pochopnych decyzji. Tatuażyści zaprezentują pomysły na pozbycie się atramentowego rysunku, a wybór będzie należał do klienta. Tym razem pamiątką z wakacji na pewno będzie można się pochwalić!
MISTRZOWIE REMONTU (ang. Nate & Jeremiah By Design 1)
Premiera: we wtorek, 18 lipca o godz. 21:30
Dwóch projektantów wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent spieszą na ratunek właścicielom domów, którzy zdecydowali się na remont i mają nie lada problem. Nie tylko nie zakończyli prac w terminie, ale też znacznie przekroczyli zaplanowany budżet. Wykorzystując swoje zdolności i ekspertyzę, a także nieodparty urok, tych dwóch młodych tatusiów zaprezentuje nam jak sprytnie można odwrócić sytuację. Z pozoru finansowe studnie bez dna potrafią zamienić w prawdziwe dzieła sztuki wnętrzarskiej.
Projektanci udzielą pomocy Brendzie i Scottowi, którzy praktycznie zamieszkali na placu budowy i w końcu musieli przerwać wszelkie prace remontowe. Zajrzymy do wymarzonego domu Grega i Rochelle, którym z kolei udało się wyremontować tylko kuchnię. Teraz to pomieszczenie wygląda tak, że Rochelle nie chce do niego nawet zajrzeć! Jednocześnie poznamy prywatne życie Nate’a i Jeremiaha. Zobaczymy, jak łączą pracę zawodową z życiem rodzinnym. A co najważniejsze dowiemy się, jakich błędów nie powinniśmy popełniać, aby nie zwariować podczas domowych remontów!
HISTORIE WIELKIEJ WAGI – DALSZE LOSY (ang. My 600lb Life. We Are They Now? 3)
Premiera: w poniedziałek, 24 lipca o godz. 21:30
Zapraszamy na spotkania z osiemnastką ludzi, którzy kiedyś byli chorobliwie otyli, a dziś kontynuują swoją burzliwą, ale tak naprawdę zwycięską walkę z nadmiarem kilogramów. Pod opieką eksperta dr. Younana Nowzaradana, tracili w sumie setki kilogramów. Jednak dotarcie do tego miejsca, w którym się obecnie znaleźli, nie było łatwe. Musieli pokonać wiele emocjonalnych i fizycznych przeszkód. Ashley, choć jest bardziej mobilna i niezależna niż wcześniej, to wciąż zmaga się z neuropatią w nodze. Nadal jest w dość słabej kondycji psychicznej, co zaczyna jej utrudniać dalszą walkę z nadwagą.
Sean zrzucił już 135 kilogramów, ale teraz wyraźnie stracił wolę walki i popadł w apatię. Dr Nowzaradan obawia się, że przyczyną może być jego matka. Wszyscy bohaterowie tej dziesięcioodcinkowej serii mają pełną świadomość, że operacja zmniejszenia żołądka to tylko pierwszy krok na drodze do odzyskania zdrowia. Każdy z nich musi walczyć ze swoimi uzależnieniami od jedzenia, naprawiać relacje z rodziną i przyjaciółmi, a przede wszystkim odzyskiwać poczucie własnej wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *