Zapowiedzi TV

Maj z nowymi animacjami w Puls 2

Ulubieni bohaterowie, niesamowite przygody i wspaniała zabawa – w maju PULS 2 zaprasza na nowe, znakomite animacje dla całej rodziny. W programie: „Blaze i mega maszyny” – serial, który uczy podstaw matematyki, „Bajeczki Maszy”, czyli opowieści rezolutnej bohaterki znanych rosyjskich animacji oraz kontynuacja przygód uroczego Misia i jego Taty w polskiej serii „Przytul mnie!”. PULS 2 pokaże też nowe przygody dzielnej małej lokomotywy w serialu „Tomek i przyjaciele” oraz perypetie trzech rezolutnych „Atomówek”.
 
Maj z nowymi animacjami w PULS 2 rozpocznie premiera serialuBlaze i mega maszyny”. Zobaczymy szalone przygody ośmioletniego technika AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – czerwonym monster truckiem Blazem – podróżuje po serialowym mieście Axle City, biorąc udział w samochodowych wyścigach. Pomaga również rozwiązywać problemy innych mieszkańców. Oglądając „Blaze i mega maszyny” mali widzowie uczą się podstaw fizyki i matematyki. Premiera: PULS 2 – czwartek, 4 maja, 09:30. Emisje: codziennie od poniedziałku do piątku, od 09:30.
BohaterkąBajeczek Maszyjest sympatyczna maleńka dziewczynka Masza. W zabawny sposób przedstawia słynne bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku! Premiera: PULS 2 – sobota, 6 maja, 07:30, Emisje: soboty, od 07:30.
PULS 2 zaprasza w maju na kolejne odcinki polskiej seriiPrzytul mnie!”. Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi. Polska premiera telewizyjna w PULS 2!. Emisje: soboty, od 08:30.
Wszystkich ucieszy również wiadomość o nowych odcinkach serialu Tomek i przyjaciele. Dzielna, błękitna lokomotywa Tomek mieszka wraz z przyjaciółmi – parowozami, dieslami i wagonami – na wyspie Sodor. Codziennie wożą pasażerów, pracują i świetnie się bawią pod czujnym okiem Grubego Zawiadowcy. Premiera: PULS 2 – poniedziałek, 15 maja, 12:00. Emisje: codziennie od poniedziałku do piątku, od 12:00.
Na antenie PULS 2 pojawią się też Atomówki, trzy wyjątkowe dziewczynki obdarzone supermocami: potrafią latać, są szybkie niczym błyskawica i charakteryzują się niezwykłą siłą. Swoje umiejętności wykorzystują do tego, by pomagać ludziom, walczyć z przestępczością a nawet z atakami… kosmitów! Premiera: PULS 2 – poniedziałek, 15 maja, 16:30. Emisje: codziennie od poniedziałku do piątku, od 16:30 oraz soboty od 09:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *