MediaZapowiedzi TV

"Major Krysztopa" – nowy program Telewizji Republika (wideo)

Już dziś o 20:40 premierowy odcinek nowego programu Telewizji Republika – “Major Krysztopa”.

Przy współudziale telefonujących do studia widzów naszej telewizji prowadzić go będą lider legendarnej “Pomarańczowej alternatywy”, Waldemar “Major” Fydrych, oraz rysownik i publicysta Cezary Krysztopa. – Lewacy i prawacy oglądajcie nas i zapraszajcie też swoich przyjaciół, którzy nigdy wcześniej nie oglądali Telewizji Republika – zachęca do oglądania “Major”.

Dziś wieczorem o godzinie 20.40 Telewizja Republika wyemituje premierowy odcinek programu ” Major Krysztopa”. Program będzie nadawany cyklicznie od najbliższej środy o godzinie 21.00 NA ŻYWO, przy współudziale widzów telefonujących do studia. Prowadzący to Waldemar Fydrych, przywódca legendarnej “Pomarańczowej Alternatywy” i rysownik Cezary Krysztopa. Podczas rozmowy z widzami Cezary Krysztopa będzie “na żywo” tworzył rysunek – komentarz do programu i najważniejszych wydarzeń polityczno – społecznych.

– Lewacy i prawacy oglądajcie nas i zapraszajcie też swoich przyjaciół, którzy nigdy wcześniej nie oglądali Telewizji Republika zachęca Major. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *