Radio

Olgierd Wojtkowiak dyrektorem programowym sieci Radia ESKA

Olgierd Wojtkowiak objął stanowisko dyrektora programowego sieci Radia ESKA i będzie łączył nowe obowiązki z dotychczasową funkcją dyrektora muzycznego.

– Eska będzie się zmieniać. Wraz ze startem letniej ramówki wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10, radiowy drive time startuje o 16, a ImprESKA w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem “Najlepsze Hity Na Lato” – mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy Radia ESKA.

Olgierd Wojtkowiak związany jest z radiem od 1993 roku. Zaczynał w szczecińskim Radiu ABC, gdzie pracował najpierw jako DJ, a następnie także jako szef muzyczny. W 2003 roku rozpoczął pracę w Grupie Radiowej Time jako szef muzyczny projektu Gold FM. Do Radia Eska trafił w 2005 roku do działu programującego muzykę sieci. W styczniu 2009 roku został dyrektorem muzycznym sieci Radia ESKA, a od października 2014 był również zastępcą dyr. programowego.

Radio ESKA to największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych i lider w grupie docelowej 16-34. Stacja jest dostępna w 40 miastach Polski. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *