Prasa - Ksiązka

Majowe „Wysokie Obcasy Extra” w sprzedaży z magazynem „Tylko Zdrowie Odchudzanie”

18 kwietnia br. na rynku ukaże się najnowszy numer „Wysokich Obcasów Extra”, na łamach którego redakcja pisze m.in. o aktorce Emmie Thompson, która w tym roku świętuje 60. urodziny, o relacjach matek i synów, a także o dowodach na to, że płeć mózgu nie istnieje. Miesięcznik będzie można kupić w atrakcyjnym pakiecie z magazynem „Tylko Zdrowie Odchudzanie”.

 

Bohaterką okładki majowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest jedyna osoba w historii Oscarów ze statuetkami za aktorstwo oraz pisanie – aktorka Emma Thompson, która obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny. Maja Staniszewska przedstawia sylwetkę artystki, opisując m.in. jej działalność na rzecz kobiet i walkę z depresją. Czytelnicy dowiedzą się również, z jakich powodów aktorka zrezygnowała z roli w „Nagim instynkcie”, dlaczego porównuje śmiech do orgazmu oraz jak poradziła sobie ze zdradą męża.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki tematem majowego wydania pisma są matki i ich synowie. Psycholog Zofia Milska-Wrzosińska w rozmowie z Agnieszką Jucewicz opowiada o tej niezwykłej relacji – m.in. o tym, dlaczego syn potrzebuje szczęśliwej matki, w jaki sposób zbyt bliska relacja może zaszkodzić obu stronom oraz jak pozwolić synowi zacząć prowadzić samodzielne życie.

Ponadto w magazynie: Olga Wożniak przedstawia naukowe dowody na to, że płeć mózgu nie istnieje, socjolożka Monika Czaplicka opowiada o wizerunku w sieci i o tym, co sprawdzają pracodawcy na naszych kontach społecznościowych, a seksuolog dr Robert Kowalczyk tłumaczy, że opera może być świetnym afrodyzjakiem pobudzającym nasze zmysły.

W ramach specjalnej oferty majowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie do dostępny również w wersji z wyjątkowym wydaniem magazynu „Tylko Zdrowie” – „Tylko Zdrowie Odchudzanie”. To poradnik dla osób, które chcą zdrowo, szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. propozycję diety 1800 kalorii – z jadłospisem na każdy dzień tygodnia, instrukcjami, jak przygotować zdrowe posiłki i listą zakupów. Dowiedzą się również, czym jest indeks glikemiczny, jaki związek z nadwagą i otyłością ma mikrobiom jelit oraz czy można uzależnić się od cukru.

Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” ukażą się na rynku w czwartek, 18 kwietnia br. w cenie 7,99 zł. Wersja z magazynem „Tylko Zdrowie Odchudzanie” kosztować będzie 14,99 zł.

Numer wspiera kampania promocyjna w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *