Technologia - Promocje

Manta Partnerem Technologicznym Euro Championship

Manta S.A. największy polski producent sprzętu RTV i AGD podjęła współpracę z firmą One Sport, organizatorem Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu (Speedway Euro Championship) w sezonie 2017.
 
Firma Manta otrzymała prestiżowy status Partnera Technologicznego SEC. Już 30 czerwca odbędzie się inauguracyjna runda tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship.
– Cieszy mnie fakt, że Manta cały czas angażuje się w kolejne prestiżowe projekty sportowe, do których niewątpliwe należą rozgrywki Speedway Euro Championship. Dzięki takim działaniom wspieramy rozpoznawalność polskiej marki i jej produktów także na rynkach europejskich, na których Manta obecna jest od wielu latpowiedział Bogdan Wiciński, prezes i założyciel firmy Manta.
Manta S.A. od lat wspiera polską edukację i sport, dlatego też była m.in.: Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a w 2014 roku Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Warto podkreślić, że firma nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA.
– Bardzo się cieszymy, że firma Manta została Partnerem Technologicznym Speedway Euro Championship powiedział Karol Lejman, prezes zarządu One Sport.Przed nami piąta, jubileuszowa edycja cyklu i głęboko wierzymy, że współpraca z Mantą pozwoli nam jeszcze bardziej udoskonalić technologicznie nasz projekt, jakim jest SEC.
One Sport odpowiada za kompleksową produkcję imprez żużlowych.  Od 2013 roku posiada wyłączne prawa komercyjne nabyte od FIM Europe, marketingowe i telewizyjne do organizacji Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Na ich mocy powstał cykl Speedway Euro Championship. Równocześnie z SEC stworzony został projekt Speedway Best Pairs – cykl zawodów żużlowych wyłaniający najlepszy team sponsorski.
Wspieranie sportu nie jest dla nas niczym nowym powiedział prezes Manty, Bogdan Wiciński. – Zarówno my, jak i One Sport, jesteśmy firmami polskimi, działającymi na globalnym rynku. Jestem głęboko przekonany, że wspieranie takiego projektu, jakim jest cykl SEC, pozwoli nam zaprezentować się nie tylko polskim, ale i światowym kibicom Speedwaya.
Produkty firmy Manta doskonale wpisują się w scenariusz zawodów żużlowych. I tak na przykład,  dzięki kamerom sportowym 4K ze stabilizacją obrazu lub tymi, które nagrywają obraz w 360 stopniach zawodnicy będą mieli możliwość przekazania emocji i swoich wyczynów z bliska także za pośrednictwem popularnych kanałów społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *