MediaZapowiedzi TV

Marzec na kanale AXN White

Już w marcu widzowie AXN White mogą śledzić losy Sinana i Nisan, czyli bohaterów tureckiej komedii romantycznej Pogotowie miłosne, a także razem z bohaterką 4. sezonu Candice Renoir rozwiązywać kolejne sprawy tajemniczych morderstw na francuskim wybrzeżu. Doskonałe propozycje programowe to zdecydowanie mocna strona kanału. Dzięki nim AXN White cieszy się świetnymi wynikami oglądalności. Dopasowanie kanału do grupy kobiet w wieku 16-49 wynosi aż AFF=153! Znakomity jest także zasięg stacji, który w styczniu osiągnął niemal 3 miliony widzów.

 

 

Pogotowie miłosne to turecka komedia romantyczna. Młoda lekarka Nisan
przeprowadza się do Istambułu. W budynku, do którego właśnie się wprowadziła mieszka też Sinan – młody, uzdolniony lekarz, pracujący w szpitalnym oddziale ratunkowym.
Nowi sąsiedzi nie mają łatwego początku – chłopaka denerwuje hałas związany z przeprowadzką Nisan, a na dodatek dziewczyna rozbija jego samochód. Wkrótce okazuje się, że para będzie pracować ze sobą w tym samym szpitalu. Z czasem połączy ich przyjaźń, a potem miłość.

Emisje: od poniedziałku do piątku, 18:05.

Candice Renoir (Cécile Bois) to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Tytułowa bohaterka jest rozwódką, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego.

Tytułowa Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze. W 4. sezonie zespół zajmie się m.in. rozwiązaniem sprawy śmierci dozorcy zabitego rakietą i pielęgniarki z pobliskiego szpitala.

Premiera: środa, 28 marca, 21:05

Dane: NAM, AFF, I-II 2018, W 16-49 vs A 16-49, COV I 2018, A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *