BadaniaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Weterynarz z Gór Skalistych" na Animal Planet HD

Najbardziej rozchwytywany i zmotywowany weterynarz w Denver powraca! Lecząc różnorodne choroby i urazy, niezwykły lekarz weterynarii dr Jeff Young oraz jego trzydziestu współpracowników nie wie co to nuda. Od wyjątkowo skomplikowanych przypadków po standardowe dolegliwości, dr Jeff i jego ekipa są często ostatnią deską ratunku dla ponad 80 tysięcy pacjentów, którzy odwiedzają ich klinikę.

W tym sezonie dr Jeff uratuje życie czarnego labradora, który połknął toksyczny metal. Natomiast ekipa weterynaryjna pomoże niewielkiej suczce przy porodzie sporych rozmiarów szczenięcia, ratując życie obojga. Dzięki ciągle rosnącej liczbie pacjentów, każdy dzień przynosi coraz to nowe wyzwania dla kliniki weterynaryjnej Planned Pethood Plus w Denver.

WETERYNARZ Z GÓR SKALISTYCH
Premiera: piątek, 23 marca, 21:00

W styczniu 2018 roku kanał uzyskał o 27% większy udział w oglądalności w kobiecej grupie komercyjnej W16-49 oraz o 50% wyższą oglądalność w grupie W 16-49, miasta 200K+.

Świetne propozycje programowe sprawiają, że stacja cały czas odnotowuje wysokie wskaźniki dopasowania wśród kobiet z wysokimi dochodami, jak AFF=186! (W 16-49, miasta, dochód 3000+)

Co więcej, średni miesięczny zasięg kanału AP HD w styczniu 2018, to prawie 2.8 milionów widzów!

Dane: NAM; styczeń 2018/styczeń 2017; cała doba. Zasięg miesięczny na grupie A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *