Media

Michał Hejka nowym prezesem IDMnet i Accorp

Michał Hejka został prezesem zarządu spółki IDMnet SA, w której dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa. Objął także stanowisko prezesa zarządu w spółce Accorp. Dotychczasowa prezes obu spółek Anna Kaczmarska rozstaje się z Grupą ZPR Media.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
– „Różnica stanowisk pobudza do nowych działań, których efektem są zmiany i rozwój – niezbędne zarówno organizacji, jak i pracownikowi. Bardzo dziękuję Właścicielowi Panu Zbigniewowi Benbenkowi za zaufanie i powierzane funkcje, Członkom Zarządów, w których pracowałam oraz wszystkim Współpracownikom za wieloletnią współpracę. Różnorodność zadań dała mi możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach, pełnego poznania mediów i zyskania szerokiego doświadczenia biznesowego. Grupie ZPR Media życzę kolejnych sukcesów a mojemu następcy Michałowi Hejce gratuluję i trzymam za niego kciuki. Moje dalsze plany zawodowe są obecnie na etapie konkretyzacji mówi Anna Kaczmarska.
– „Dziękuję bardzo Annie Kaczmarskiej za prawie 18 lat wspólnej pracy. Wiele razem zdziałaliśmy i wiele się od siebie nauczyliśmy. Życzę jej sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów. Jestem pewien, że Michał Hejka, który ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, doskonale sprosta nowym wyzwaniom”mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółek ZPR Media i IDMnet.
Anna Kaczmarska pracowała w Grupie ZPR Media od 1999 roku, pełniąc strategiczne stanowiska. W maju 2008 roku została prezesem zarządu IDMnet SA, a w 2012 roku – prezesem agencji badawczej Accorp. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, gdzie odpowiadała za przychody w segmencie online. W pierwszych latach pracy dla Grupy ZPR Media pełniła także funkcję dyrektora biura reklamy Muratora.
Michał Hejka związany jest z Grupą ZPR Media od 10 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. W 2013 roku zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Ostatnio był wiceprezesem zarządu IDMnet oraz zasiadał w zarządzie spółki Accorp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *