Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Michał Pater ambasadorem marki HAMMER

Michał Pater, podróżnik, autor „Autostopem Na Koniec Świata” – jednego z najbardziej znanych kanałów o wyprawach na polskim YouTube’ie, został ambasadorem marki HAMMER, niesamowicie odpornych smartfonów i telefonów. W ramach porozumienia, HAMMER będzie jednym z partnerów nowego cyklu globtrotera pt. „Polska od A do Z”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Rozmowy na temat współpracy zainicjowane zostały już podczas styczniowej aukcji charytatywnej, na której Michał Pater wystawił telefon używany w trakcie realizacji serii „Operacja Tunguska”. Wtedy myPhone do licytowanego HAMMERA AXE M LTE dołożył 3 letnią gwarancję.
Hammer to smartfon, który swoją odpornością przewyższa wiele innych podobnych do niego modeli na rynku, czego mogliśmy doświadczyć podczas realizacji “Tunguski”. (…) A firma myPhone jest bardzo zbliżona do naszych działańpisał podróżnik na swoim fan page’u.
Po wstępnych rozmowach okazało się, że partnerzy podobnie patrzą na świat i że claim marki „Hammer. Możesz więcej!” idealnie komponuje się z przedsięwzięciami Michała. Dlatego też szersza współpraca była tylko kwestią czasu.
Kiedy na horyzoncie pojawił się projekt związany z podróżami po Polsce, od razu było wiadomo, że to jest coś co połączy obie marki. HAMMER będzie towarzyszył globtroterowi przez cały cykl nowego programu „Polska od A do Z”. Podróżnik będzie użytkował telefony sygnowane logo wrocławskiej firmy i sprawdzał ich wytrzymałość w różnych sytuacjach. W ramach cyklu przewiduje się też organizację licznych konkursów dla fanów podróżnika.
Więcej na temat marki Hammer znajduje się na: www.hammeromania.pl i na www.facebook.com/hammeromania.
Michał Pater to człowiek-legenda polskiego YouTube’a. Na swoim kanale „Autostopem Na Koniec Świata” z widownią 141 tys. subskrybentów publikuje relacje z wypraw. Na koncie ma podróże łączące autostop i survival m.in. na Kołymę, Syberię i do krajów byłego ZSRR. Każdorazowo ukazuje społeczność i dane miejsce „od kuchni”, bazując na własnej wiedzy i doświadczeniach poznanych ludzi. Kolejne relacje będą nową serią „Polska od A do Z” – programu przedstawiającego najciekawsze miejsca w Polsce w niekonwencjonalny sposób.
HAMMER to marka indywidualna firmy myPhone z niesamowicie odpornymi smartfonami i telefonami, które zyskały już duże grono zwolenników. W ramach realizowanej strategii marka jest już m.in. partnerem największego w Polsce cyklu biegów ekstremalnych – Runmageddon, w których nagrodą główną jest właśnie promowany HAMMER AXE M LTE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *