MediaPolsatZapowiedzi TV

Drużyna Grupy Polsat na III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego

Polsat News od lat aktywnie wspiera imprezy biegowe, relacjonując je na antenie stacji i biorąc w nich udział. Już w najbliższą niedzielę 25 czerwca drużyna „Polsat Biega” wystartuje w III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Sponsorem strategicznym tegorocznego biegu jest operator sieci Plus, a Polsat News został patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

W niedzielę, 25 czerwca, na starcie III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego wśród zawodników zamelduje się 21-osobowa drużyna „Polsat Biega”, w której wspólnie startują pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i Plusa.

III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się o godzinie 10.00. Celem zawodów jest promowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia. Wydarzenie to jest też hołdem złożonym Piotrowi Nurowskiemu, Prezesowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wcześniej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i przez wiele lat mieszkańcowi Konstancina, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Organizatorami biegu są DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”. Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk, Urząd Marszałkowski Mazowsze, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Muzeum Sportu i Turystyki, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy, Fundacja Krewniacy, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Patronem medialnym imprezy biegowej jest Polsat News.

Sponsorem strategicznym III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego jest operator sieci Plus, który zaprasza wszystkich chętnych do specjalnej strefy przygotowanej we współpracy z firmą Samsung. Przewidziano w niej różnorodne atrakcje i aktywności zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a także możliwość poznania najnowszych produktów telekomunikacyjnych firmy Samsung. Strefa będzie dostępna od godz. 9.00 do 15.00 i mogą z niej skorzystać całe rodziny.

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy do kibicowania drużynie „Polsat Biega”, a także do oglądanie relacji na antenie Polsat News.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *