Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Użytkownicy Samsung Galaxy S8 i S8+ w USA przetestują funkcje głosowe w Bixby

Firma Samsung Electronics America ogłosiła, że posiadacze najnowszych smartfonów Samsung Galaxy S8 i S8+ ze Stanów Zjednoczonych, będą mogli przetestować polecenia głosowe w wirtualnym asystencie Bixby jeszcze zanim zadebiutują one na rynku. W szczególności zaś użytkownicy będą mogli sprawdzić inteligentny interfejs użytkownika i sprawniej obsługiwać swoje smartfony przy użyciu nowych komend głosowych. Program beta-testów Bixby spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony użytkowników Galaxy S8 w USA. Po kilku dniach od jego ogłoszenia firma Samsung America poinformowała, że lista osób testujących komendy głosowe w Bixby została zapełniona i zamknięta.
 

Teaser

 
Bixby to inteligentny, spersonalizowany interfejs, ułatwiający używanie smartfona. Został wprowadzony tej wiosny, wraz z najnowszymi smartfonami Samsung Galaxy S8 i S8+. Nadchodząca aktualizacja programu Bixby otworzy przed użytkownikami nowe sposoby obsługi smartfonów Galaxy S8 i S8+, umożliwiając nawigację po aplikacjach, usługach i ustawieniach telefonu, dzięki wykorzystaniu poleceń głosowych oraz dotyku.
W przeciwieństwie do innych asystentów głosowych dostępnych na rynku, zadaniem Bixby jest pomoc w wykonywaniu złożonych zadań w wielu aplikacjach. Podaje on użytkownikom szczegółowe informacje o tym, czego szukają lub gdzie się znajdują, jednocześnie ucząc się najczęściej wykonywanych przez użytkowników czynności i zapamiętując je. Za pomocą Bixby jednym poleceniem można zebrać wszystkie zdjęcia zrobione w ubiegłym tygodniu i zapisać je w nowym albumie „Wakacje”, a następnie udostępnić ten album swoim znajomym. Można również polecić Bixby zrobienie selfie i przesłanie go do kogoś. Można wreszcie wysłać znajomym swoją lokalizację, a nawet znaleźć miejsce, w którym zaparkowaliśmy samochód. Bixby może obsługiwać złożone zadania, bez względu na to, jak zostaną opisane.
Firma Samsung planuje dostarczać stałe aktualizacje wirtualnego asystenta Bixby, w tym m.in. obsługę dodatkowych języków, funkcji, aplikacji oraz urządzeń innych firm.
Czym jest Bixby?
Bixby to inteligentny interfejs, który ułatwia pracę z urządzeniem i pomaga zrobić więcej:

  • Zadaniem Bixby jest pomoc użytkownikowi w wykonywaniu zadań bez względu na to, jak zostaną opisane, a także poznawanie jego najczęstszych zachowań. Wystarczy powiedzieć, co chcemy zrobić, a Bixby pomoże nam znaleźć odpowiedź lub po prostu – wykona zadanie za nas. Dzięki funkcji deep learning, Bixby będzie uczył się preferencji i sposobu mówienia użytkownika.
  • Bixby jest w pełni kompatybilny z lokalnymi aplikacjami, a także integruje się z aplikacjami innych firm, ułatwiając znajdowanie najlepszych rozwiązań. Dzięki Bixby można korzystać z telefonu dokładnie tak, jak chcemy: głosowo, dotykowo czy też płynnie łącząc ze sobą obie metody.
  • Bixby jest dopełnieniem wielu aplikacji. Potrafi wykonywać skomplikowane polecenia, np. grupowanie zdjęć z ostatnich wakacji i wysyłanie ich do znajomych. Jeśli Bixby nie zrozumie jakiegoś polecenia, to nie odrzuci go, lecz postara się wykonać możliwie największą jego część.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.samsung.com oraz www.samsung.com/us/explore/bixby/overview/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *