Zapowiedzi TV

Moc sportowych wrażeń w Disney XD

Bardzo dobre wyniki premierowej serii o futbolu to potwierdzenie jakościowej oferty programowej Disney XD. Oprócz kontynuacji serialu „Jedenastka”, Disney XD proponuje również wspólną zabawę m.in. z serialem „Mech X4” oraz „Robal z przyszłości”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Jedenastkapremierowe emisje od poniedziałku do piątku o 14:10
W poniedziałek, 15 maja wystartował nietuzinkowy serial dla wszystkich fanów sportu –„Jedenastka”. Gabo, który kocha piłkę nożną, otrzymuje stypendium w Instytucie Sportu w Buenos Aires oraz miejsce w słynnym, szkolnym zespole – Złote Jastrzębie. Od tego momentu bohater dąży do realizacji swojego największego marzenia o byciu profesjonalnym piłkarzem. Po pierwszym tygodniu emisji serial uzyskał wysoki udział wśród chłopięcych grup widzów – 5,8% SHR% (M 7-15) i 5,4% SHR% (M 7-12), osiągając tym samym pierwsze miejsce w obu powyższych grupach, wśród programów w Disney XD.
Mech X4 emisja w lipcu
Już w lipcu Disney XD pokaże kolejne odcinki „Mech X4”. Ryan, chłopak ze zdolnością kontrolowania technologii jedynie dzięki sile swojego umysłu, ma do dyspozycji 40-metrowego robota do obrony miasta przed gigantycznymi potworami. Do pomocy w kontrolowaniu Mech-X4, Ryan prosi o pomoc swoich najlepszych przyjaciół – Harrisa i Spydera, oraz swojego starszego brata – Marka.
Robal z przyszłości emisja w lipcu
Również w lipcu, stacja zaprasza na nowe przygody niebanalnego „Robala z przyszłości”. Danny to pełen optymizmu i życiowej energii dwunastolatek, który stworzył magiczny lunch box, umożliwiający podróże w czasie. Dzięki niemu poznaje i zaprzyjaźnia się z Robalem – odważnym przybyszem z przyszłości. Ta dwójka tworzy zgrany duet, któremu niestraszne są podróże w czasie i przestrzeni.
Dane: NAM, 15 – 20 V 2017, 6:00-20:59, M 7-12, M 7-15, SHR%; Programmes. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *