Zapowiedzi TV

Disney Junior: Bardzo dobre wyniki „Miki i raźni rajdowcy”

„Miki i raźni rajdowcy” okazał się wiosennym strzałem w dziesiątkę, o czym świadczą jego wysokie wyniki! Disney Junior jednak nie zwalnia tempa i oprócz kolejnych premierowych emisji Mikiego, stacja przygotowała niezwykłą ofertę programową na lato. Już w czerwcu Disney Junior pokaże nowe odcinki serii „Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś”, a w lipcu widzowie zobaczą kolejne odcinki „Lwiej Straży”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Miki i raźni rajdowcy premierowe emisje w soboty o 9:30
Miki i jego przyjaciele już od ponad miesiąca zabierają najmłodszych widzów w podróż pełną niesamowitych wyścigów i przygód. Serial, niezwykle popularny wśród najmłodszych dzieci – 5,9% SHR% (A 4-7), obejrzało do tej pory niemal 1,3 mln widzów! Ponadto „Miki i raźni rajdowcy” znalazł się w TOP 3. najchętniej oglądanych programów w Disney Junior.
Moi przyjaciele Tygrys i Kubuśemisje od poniedziałku od piątku o 13:00
Kubuś Puchatek i jego przyjaciele to ulubieni bohaterowie najmłodszych widzów. Już w czerwcu powracają, by przeżyć nowe, niesamowite przygody! Do grupy mieszkańców Stumilowego Lasu dołączają nowi bohaterowie – sześciolatka Tosia, jej piesek Burek oraz słonik Lumpek. Serial jest niezwykłą lekcją o współpracy i odpowiedzialności.
Lwia Straż emisja w lipcu
Letnie dni na antenie Disney Junior upłyną w towarzystwie „Lwiej Straży”. Kion – pierwszy syn Simby i Nali – jest liderem Lwiej Straży, do której powołuje nowych członków. Tradycja głosi, że to najsilniejsze, najszybsze i najodważniejsze lwy ochraniają Lwią Ziemię. Kion postanawia jednak zmienić tę tradycję, zaciągając do Lwiej Straży swoich przyjaciół, którzy – jego zdaniem – doskonale pasują do tej ważnej roli. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – bystrooka czapla. Jak poradzą sobie z przeciwnościami losu?
Dane: NAM, 22 IV – 20 V 2017, 6:00-20:59, A 4-7, A 4-12, SHR%, Programmes; COV, A4+, Reach&Frequency.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *