Technologia - Promocje

Multimedialny LED Vision 130 i słuchawki Soul Sound w sieci sklepów Biedronka

Najnowsze okazje i promocje sieci Biedronka mogą przyprawić o zawrót głowy. Asortyment sklepów wzbogacą bowiem dwa wyjątkowe urządzenia technologicznej marki Hykker: wielofunkcyjny projektor multimedialny LED Vision 130 oraz słuchawki przewodowe Soul Sound. Produkty będą dostępne w sprzedaży od 29 maja w atrakcyjnych cenach, odpowiednio za: 299 zł i 24,99 zł.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Vision 130 to wielofunkcyjny, multimedialny projektor wyposażony w najnowszą technologię LED, dzięki której urządzenie jest bardziej wydajne i trwałe niż tradycyjne rozwiązania z lampą. Pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej od 34 do 130 cali w rozdzielczości HD i fullHD, o jasności 110 lumenów. Dzięki temu projektor świetnie sprawdzi się zarówno w domu, podczas rodzinnych seansów, jak i w biurze w czasie prezentacji, szkoleń i wystąpień. Urządzenie posiada wejścia HDMI, USB, SD, AV i RGB i jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku. Ponadto, projektorLED Vision 130 wyróżnia się estetyczną obudową w czarnym kolorze i łatwą obsługą. Komfortowe użytkowanie produktu zapewnia regulowany kąt nachylenia oraz dołączany pilot sterujący.
Kolejnym urządzeniem, które pojawi się w sprzedaży są słuchawki nauszne Hykker Soul Sound. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla fanów muzyki poszukujących słuchawek wyróżniających się wysoką jakością dźwięku (pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 Khz). Dzięki temu sprawdzają się one nie tylko w trakcie słuchania muzyki, lecz też podczas oglądania filmów i wirtualnych gier. Atutem słuchawek jest również nowoczesny design i modna kolorystyka (produkt dostępny jest w pięciu kolorach: żółtym, bordowym, turkusowym, białym i czarnym), w efekcie czego urządzenie jest świetnie przykuwającym wzrok gadżetem. Zaletą sprzętu jest też wyjątkowo wygodna i praktyczna konstrukcja. Słuchawki wyposażone są w odłączany przewód o długości 155 cm, zakończony złączem minijack 3,5 mm, a same nauszniki są wykończone miękkimi poduszkami. Regulowany pałąk z możliwością regulacji długości pozwala na swobodną zmianę rozmiaru i precyzyjne dopasowanie wielkości słuchawek do indywidualnych potrzeb. Pałąk można też składać, co bardzo ułatwia przechowywanie i transport produktu.
Urządzenia posiadają certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TUV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.
 
Produkty marki Hykker: Projektor multimedialny LED Vision 130 (cena 299 zł) i słuchawki Hykker Soul Sound (24,90 zł), będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 29 maja do 11 czerwca lub do wyczerpania zapasów.
Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *