Technologia - Promocje

Telewizory Sony BRAVIA OLED serii A1 już w sklepach

Firma Sony ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży najnowszych telewizorów BRAVIA OLED A1, które wyróżniają się doskonałym obrazem, innowacyjnym systemem nagłośnienia i unikatowym, sztalugowym wzornictwem.
 

 
Do sklepów w całej Polsce trafiły telewizory z nowej serii A1, które oferują widzom zupełnie nowe doznania wizualne. Jest to możliwe za sprawą matrycy OLED, która zawiera ponad 8 milionów samorzutnie świecących pikseli. Kontrolę nad tą ogromną liczbą sprawuje procesor X1 Extreme, rozszerzający możliwości matrycy tak, by zapewnić widzom obraz 4K HDR o znakomitej jakości. Trzy najważniejsze cechy, którymi charakteryzują się nowe telewizory Sony OLED to niezrównanie głęboka czerń, świetne odwzorowanie kolorów i krystalicznie czysty obraz.
Wrażenia wizualne potęguje nowa technologia dźwięku Sony Acoustic Surface. Konstruktorzy Sony wykorzystali fakt, iż panele OLED nie wymagają podświetlenia. Wszystkie odgłosy dobiegają bezpośrednio z powierzchni ekranu, co powoduje, że dźwięk jest doskonale zsynchronizowany z obrazem i brzmi idealnie nawet jeśli widz patrzy na telewizor z boku.
Dzięki zastosowaniu technologii Acoustic Surface można było całkowicie wyeliminować głośniki, co przełożyło się na unikalną, sztalugową stylistykę modelu A1. Nowoczesne wzornictwo zaowocowało również wyeliminowaniem klasycznej podstawy. Dzięki temu rozwiązaniu na ekranie nie ma zbędnych elementów, które odrywałyby uwagę widza od obrazu. Z tyłu telewizora ukryto dodatkowo subwoofer o dużej mocy oraz system pozwalający na schowanie przewodów.
Ponadto Sony BRAVIA A1 jest wyposażony w platformę Android TV, gwarantującej szeroką ofertę filmów, gier oraz tysięcy aplikacji, a funkcja wyszukiwania głosowego pozwala łatwiej i szybciej znaleźć interesujące nas treści.
Telewizory Sony BRAVIA A1 z ekranami o przekątnej 65 cali (KD-65A1) oraz 55 cali (KD-55A1) są już dostępne w sklepach Sony Centre, Media Markt, Saturn, Media Expert oraz Euro RTV AGD na terenie całej Polski.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *