Technologia - Promocje

Najnowszy monitor gamingowy LG UltraGear oficjalnym monitorem LEC 2023 (wideo)

Najnowszy monitor gamingowy LG UltraGear™, czyli model 25GR75FG, został mianowany oficjalnym monitorem zawodów League of Legends EMEA Championship (LEC) 2023. Nowy monitor zadebiutuje podczas najbliższego sezonu LEC, który rozpocznie się w najbliższy weekend, i będzie wspierać zawodników z najlepszych drużyn regionu w walce o zwycięstwo. LG UltraGear z dumą kontynuuje silne partnerstwo z LEC, będącą jedną z najpopularniejszych lig e-sportowych na świecie, i niezmiennie wspiera rozwój e‑sportu na arenie międzynarodowej.

 

Najnowszy monitor gamingowy LG UltraGear, zaprojektowany z myślą o zawodach e‑sportowych. Zapewnia wyjątkową jakość obrazu i szybkość dzięki wyświetlaczowi IPS o przekątnej 24,5 cala, rozdzielczości FullHD (1920 x 1080), częstotliwości odświeżania 360 Hz i czasowi reakcji wynoszącemu 1 milisekundę w trybie Gray-to-Gray (GTG). Wydajność nowego monitora jest jeszcze większa dzięki technologii NVIDIA G-SYNC, która minimalizuje zjawisko rozrywania ekranu, co zapewnia płynny obraz. Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję NVIDIA Reflex, która pomaga zredukować opóźnienie pomiędzy kliknięciem a akcją na ekranie, zapewniając bardziej precyzyjną kontrolę nad grą. 25GR75FG ma certyfikat VESA Display HDR™ 400 gwarantujący jasny, wyraźny obraz i charakteryzuje się bezramkową konstrukcją z trzech stron, co ułatwia graczom pełną immersję i pomaga w skupieniu podczas zaciętej rywalizacji.

 

 

W ramach bieżącej współpracy z LEC firma LG od 2022 roku dostarcza tej profesjonalnej lidze swoje światowej klasy monitory gamingowe UltraGear. Model 25GR75FG został wybrany przez LEC na sezon 2023, który odbywa się w zupełnie nowym formacie poprzez połączenie graczy z Europy, Turcji i CIS z zawodnikami z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA) w EMEA – połączony region zawodów e-sportowych League of Legends. Zoptymalizowany pod kątem e-sportu monitor 25GR75FG został ulepszony w stosunku do swojego poprzednika dzięki informacjom od graczy LEC. Konstrukcja, funkcje i możliwości nowego modelu UltraGear sprawiają, że jest to idealny wybór nie tylko dla zawodowych graczy, ale dla każdego, kto uwielbia emocje związane z rywalizacją w grach.

— Z wielką przyjemnością ogłaszamy kontynuację naszego partnerstwa z LG na nadchodzący sezon LEC 2023. Dążymy do zapewnienia naszym zawodnikom najlepszych możliwych wrażeń z gry, a nowy monitor do gier LG UltraGear pozwoli zaoferować naszym zawodnikom League of Legends wyjątkową jakość obrazu za każdym razem, gdy wkroczą na scenę LEC.Eva Suarez, szefowa działu partnerstwa dla EMEA w Riot Games

— Firma LG z radością zaprezentuje model 25GR75FG podczas zbliżających się zawodów LEC 2023. Nasz najnowszy monitor o wysokiej wydajności to superszybki sprzęt dopracowany pod kątem wymagań profesjonalnych e‑sportów, który znajdzie się w samym środku akcji, gdy najlepsze drużyny w regionie EMEA będą walczyć o zwycięstwo. LG UltraGear będzie nadal wspierać LEC i pomagać w rozwoju e-sportu na całym świecie. Seo Young-jae, szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company

Monitor 25GR75FG trafi do sprzedaży na polskim rynku wiosną tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *