Internet & Gry - Reklama

Netia wyprzedza konkurencję atrakcyjną ofertą studencką

Stacjonarnie lub mobilnie, albo zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Netia prezentuje całą paletę atrakcyjnych ofert dostępu do internetu dla studentów. Ceny? Zaledwie 49,90 zł miesięcznie za nielimitowane łącze stacjonarne do 100 Mb/s lub internet LTE z 100 GB, z umową na zaledwie 9 miesięcy!
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
W nowej, “studenckiej” ofercie Netii można wybierać pomiędzy pakietami Domowy (internet stacjonarny), Mobilny (internet mobilny LTE) oraz ofertą dwa w jednym – Cały czas online.
Do dwóch pierwszych można dokupić za symboliczną złotówkę techno-gadżet: głośniki bluetooth marki Blaupunkt, słuchawki Philips lub powerbank, a przy zakupie pakietów: Domowy i Cały czas online, Netia daje dodatkowo gratis miesięczny dostęp do HBO GObez zobowiązania.
Internet Domowy dostępny jest już od 49,90 zł. W zależności od technologii dostępowej, maksymalna prędkość łącza to 100 Mb/s. Na łączach w technologiach światłowodowych internet o prędkości do 300 Mb/s kosztuje 69,90 zł/miesiąc, natomiast za 89,90 zł miesięcznie można mieć internet do 900 Mb/s. Do każdego z tych pakietów można dokupić usługi mobilne. Plan Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł oraz No Limit z 4 GB za 30 zł. Opłata aktywacyjna za pakiet Domowy wynosi 29 zł, natomiast usługi mobilnej bez urządzenia 9 zł.
Oferta Mobilny to internet mobilny LTE z kartą SIM ze 100 GB danych miesięcznie za 49,90 zł (aktywacja 29,00 zł). W wariancie z routerem WiFi i umową na 24 miesiące abonament to 59,90 zł/miesiąc (aktywacja 49 zł).
Cały czas online to internet Domowy oraz internet mobilny LTE do wyboru 20 GB (20 zł/miesiąc) lub 50 GB (30 zł/miesiąc).  Aktywacja tego pakietu to łączny koszt 38 zł. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia usługi mobilnej: Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł lub No Limit 4 GB, SMS i MMS za 30 zł (aktywacja 9 zł).
Aby skorzystać z powyższej oferty nie trzeba się legitymować indeksem. Promocje dostępne są bez względu na wiek osoby zawierającej umowę, zatem również dla studentów tzw. uniwersytetów trzeciego wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *