MediaZapowiedzi TV

Serial „Diagnoza" od 5 września w TVN

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?

 

 

 

Serial „Diagnoza” to połączenie odkrywania historii i tajemnicy głównej bohaterki i wątków medycznych. Główną bohaterką „Diagnozy” jest Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), która wraca do Polski po długiej nieobecności. Chce rozprawić się z przeszłością oraz zemścić na osobie, która ją skrzywdziła i odebrała bliskich. Jej plany niweczy jednak tragiczny wypadek, po którym kobieta trafia do rybnickiego szpitala. Po operacji okazuje się, że Anna traci pamięć…
Anną zaopiekują się lekarze: chirurdzy Michał Wolski (Maciej Zakościelny) i Jan Artman (Adam Woronowicz).

Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Do głównej bohaterki stopniowo będą powracały wspomnienia, a między Anną i lekarzem Michałem zacznie rodzić się emocjonalna więź.

W role lekarzy i personelu medycznego wcielają się m.in. Aleksandra Konieczna, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski. W “Diagnozie” zagra również Weronika Rosati.

Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke. Pierwszy sezon nowego serialu liczy 13 odcinków.

Emisje „Diagnozy” zaplanowane zostały na wtorki o godz. 21:30 już od 5 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *