Noc MMA 14 w Turku. Gdzie obejrzeć?
W najbliższy piątek 22 maja odbędzie się gala Night of Champions MMA 14 w Turku. W walce wieczoru Adrian Gunia zawalczy z Jakubem Rajewskim.
Adrian Gunia powraca do rywalizacji po niespełna dwóch miesiącach i zwycięstwie z Arturem Felknerem. 25-latek zmierzy się z Jakubem Rajewskim. Ten po raz ostatni walczył w 2018 roku, kiedy pokonał Kamila Piątkiewicza na gali DSF. Najważniejsze starcie wieczoru odbędzie się w formule Muay-Thai, a stawką będzie pas mistrza.
Dojdzie również do trzech pojedynków w kategorii ciężkiej. Krystian Nowotnik zawalczy z Arturem Ryłowiczem, Dawid Stolarski zmierzy się z Kamilem Duszyńskim, natomiast Oskar Zomer postara się przedłużyć serię zwycięstw. Jego rywalem będzie Sebastian Jaroński.
Łącznie zobaczymy walki w aż czterech formułach walki: Muay-Thai, K1, Cage Boxingu oraz MMA.
Transmisja gali Noc MMA 14 w Turku w piątek 22 maja od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight. Od 20:00 również w Super Polsacie. Całe wydarzenie można obejrzeć w internecie na Polsat Box Go.
Karta walk Noc MMA 14 w Turku:
66 kg: Adrian Gunia – Jakub Rajewski – Muay Thai (5×3 minuty)
100 kg: Oskar Zomer – Sebastian Jaroński – K1 (3×3 minuty)
73 kg: Wiktor Ciesielski – Maciej Konarzewski – Cage K1 (3×3 minuty)
75 kg: Konrad Furmanek – Patryk Szulc – K1 (3×3 minuty)
90 kg: Marek Krygier – Marcin Perkowski – Cage Boxing (3×3 minuty)
95 kg: Dawid Stolarski – Kamil Duszyński – Cage Boxing (3×3 minuty)
105 kg: Krystian Nowotnik – Artur Ryłowicz – Cage Boxing (3×3 minuty)
77 kg: Patryk Pietrzak – Przemysław Barański – MMA (3×5 minut)
66 kg: Max Kowanek – Julian Stencel – Amatorskie MMA (3×3 minuty)
75 kg: Patrick Bąk – Kamil Piechocki – Amatorskie K1 (3×2 minuty)
77 kg: Jonasz Piotrowski – Filip Masiewicz – Amatorskie MMA (3×3 minuty)
78,5 kg: Oliwier Woźnicki – Piotr Muszyński – Amatorskie MMA (3×3 minuty)
foto, żródło. Polsat Sport
