PolecaneSieci kablowe

Nowa pozycja telewizji TVS w sieci Vectra

Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści informuje, że nastąpiła zmiana pozycji u operatora Vectra. Telewizja TVS obecnie znajduje się na nowej pozycji – 159 w dekoderach.

 

Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

Telewizja TVS rozpoczęła nadawanie 29 marca 2008 roku. Swoją siedzibę ma w Katowicach. Jesteśmy stacją telewizyjną o zasięgu ogólnopolskim. Od samego początku jej sygnał dostępny był dla posiadaczy odbiorników telewizji satelitarnej.

Od kilku lat na terenie województwa śląskiego dostępna jest również za pomocą nadajników DVB-T2. Nasz sygnał dostępny jest również za pośrednictwem wszystkich satelitarnych platform cyfrowych i ponad 300 sieci kablowych. Obecnie zasięg techniczny Telewizji TVS wynosi 70,1% powierzchni kraju.

foto. TVS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *