PolecaneSieci kablowe

Romance TV w otwartym oknie ieci Toya

Do 5 maja abonenci telewizji kablowej Toya będą mogli oglądać kanał Romance TV bez dodatkowych opłat. Dzięki otwartemu oknu widzowie zobaczą w tym czasie premiery stacji takie jak: „Gabinet z widokiem na morze”, premierę na majówkę – „Tajne komando – Rodzina” czy nowość na antenie, „Kryminał z Bolzano”. Romance TV dostępny jest w TOYA na pozycji 130.

 

Abonenci jednej z największych telewizji kablowych w Polsce Toya, do 5 maja włącznie mogą korzystać z otwartego okna bez dodatkowych opłat i oglądać m. in. staję Romance TV, która od ponad 11 lat oferuje widzom najpiękniejsze filmy i seriale o miłości oraz emocjonujące serie kryminalne.

Premiery w Romance TV

W sobotę 20 kwietnia o godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę komedii „Zabójstwo nad Morzem Wattowym”, gdzie aktor telewizyjny Tim Seebach angażuje się w rozwiązanie prawdziwego morderstwa…

W czasie otwartego okna widzowie będą mogli poznać losy uwielbianej już przez fanów Nory Kaminsky, czyli lekarki bez tytułu naukowego. Jej przygody w serii filmów „Gabinet z widokiem na morze”, to jedne z najchętniej oglądanych pozycji. 28 kwietnia stacja pokaże premierę „Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii”, a tydzień później, 5 maja „Gabinet z widokiem na morze – Śpiąca Królewna”, zawsze o godz. 20:00.

Na dobry początek majówki Romance TV przygotował komedię „Tajne komando – Rodzina”, którą zobaczyć będzie można 1 maja o godz. 20:00

Abonenci Toya będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszą propozycją stacji z gatunku kryminałów, gdyż od 4 maja przez trzy soboty, Romance TV wyemituje serię filmową „Kryminał z Bolzano”. Komisarka Sonia Schwarz zrezygnowała ze świetnej pracy w Moguncji i pojechała za mężem do Bolzano w idyllicznym Południowym Tyrolu. W jej patchworkowej rodzinie iskrzy. Należą też do niej pasierbica Soni i złośliwa była teściowa jej małżonka. Emocji w tym zestawieniu na pewno nie zabraknie.

foto. Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *