MediaZapowiedzi TV

Nowe odcinki „Zwyczajnego serialu” w Cartoon Network

Pracownicy parku Papcia spędzają Halloween i Gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Czekają ich odwiedziny na planecie Nielsen, gdzie spotkają podejrzanego osobnika, który – jak się okaże – od dawna ich obserwuje. Premiera nowych odcinków ostatniego sezonu „Zwyczajnego serialu” w poniedziałek 17 lipca na antenie Cartoon Network.

Pracownicy parku Papcia przygotowują się do Halloween. Oprócz opowiadania strasznych historii odwiedzą dom pełen wampirów i będą musieli poradzić sobie z nowym, nieznośnym współlokatorem. W nowych odcinkach ósmego sezonu bohaterowie udadzą się też na kolejną planetę – tym razem będzie to Nielsen. Czeka ich tam duże zaskoczenie – spotkają tajemniczego wróżbitę. Jak się okaże, dziwny osobnik wie o nich bardzo wiele, a to dlatego, że od dawna ich obserwuje.

Załoga parku spędzi też Gwiazdkę w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia i postanowią jak najszybciej go zorganizować. Będzie się to jednak wiązało z daleką i niebezpieczną wyprawą. Ponadto, sójka i szop będą chcieli pomóc właścicielowi parku w przygotowaniach do trudnego pojedynku i zadedykują mu jedną ze swoich piosenek.

Nowe odcinki ósmego i ostatniego sezonu „Zwyczajnego serialu” będzie można oglądać w Cartoon Network od 17 lipca. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20:35.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *