Prasa - Ksiązka

Nowe wydanie dwumiesięcznika "Dom&Wnętrze" z bezpłatną wejściówką na Łódź Design Festival

Razem z najnowszym wydaniem dwumiesięcznika “Dom&Wnętrze”, które ukaże się już jutro – we wtorek, 22 sierpnia br., czytelnicy otrzymają bezpłatny kupon na bilet uprawniający do wstępu na 11. edycję Łódź Design Festival.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Tegoroczna edycja Łódź Design Festival odbędzie się w dniach 3-8 października br. w Łódź Art Center przy ul. Tymienieckiego 3. W centrum zainteresowania wydarzenia znajdzie się problematyka wzornictwa mającego za zadanie ułatwić życie osobom starszym, a także kwestia rozwoju miast. Więcej informacji: lodzdesign.com.

We wrześniowo-październikowym numerze redakcja „Dom&Wnętrze” podpowiada, jak kupować antyki, jak dekorować dom sztuką z galerii internetowych, jak urządzić łazienkę w modnych kolorach złota i miedzi i jak stworzyć przytulny salon w nowoczesnym stylu. W wydaniu zostały zaprezentowane wnętrza: willi na skraju Puszczy Knyszyńskiej, domu pod Poznaniem zjednoczonego z ogrodem, górskiej siedziby wakacyjnej pary architektów, apartamentu w Gdyni w kolorach wody i nieba oraz zabytkowej krakowskiej willi.

Wrześniowo-październikowy numer dwumiesięcznika „Dom&Wnętrze” wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio TOK FM) oraz w prasie (czasopisma Agory). Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *