MediaPolsatZapowiedzi TV

Nowy program „Punkt widzenia” w Polsat News

Od 23 kwietnia na antenie m.in. nowy program „Punkt widzenia”. Polsat News uatrakcyjnia swoją ofertę. Widzowie otrzymają pełny obraz opinii polityków, zarówno przedstawicieli partii rządzącej, jak i opozycji, a także ugrupowań będących poza polskim parlamentem. Wśród gości nie zabraknie również ekspertów i publicystów.

 

Na początek o godz. 18:00 nowość – „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Program będzie podzielony na dwie części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości. Emisja od poniedziałku do piątku.

– Punkt widzenia każdy z nas ma inny. Tak samo politycy. Już od wtorku 23 kwietnia poznamy właśnie ich punkt widzenia na tematy bliskie każdemu z nas. Będą dyskusje, będą argumenty i na pewno nie zabraknie emocji. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie osiemnastej tylko w Polsat News – zaprasza Grzegorz Jankowski, prowadzący program „Punkt widzenia”.

Zaraz po nim, o godz. 18:50 przegląd informacji z kraju i ze świata w głównym wydaniu „Wydarzeń”, a następnie „Wydarzenia i Opinie”, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki. O godz. 20:00 bez zmian na antenie Polsat News – „Polityka na ostro”, której gospodarzem pozostaje Agnieszka Gozdyra.

– Bardzo się cieszę, że będę teraz codziennie spotykać się z widzami Polsat News. Prowadzenie co wieczór publicystycznego programu w prime time to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Zapewniam, że nasi widzowie mogą liczyć na konkretną dyskusję, bezkompromisowe pytania i obecność ciekawych gości z każdej strony politycznej barykady mówi Agnieszka Gozdyra, prowadząca „Politykę na ostro”.

Widzowie będą mieli możliwość śledzenia opinii wszystkich stron sceny politycznej. Programy prowadzone są przez najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Polsat News.

Również od najbliższego wtorku wieczorny program „Obraz dnia” oprócz „Sportowego Obrazu Dnia” i prognozy pogody zostanie wzbogacony o „Biznesowy Obraz Dnia”, dzięki czemu widzowie uzyskają pełne kompendium wiedzy o mijającym dniu.

Jeden komentarz do “Nowy program „Punkt widzenia” w Polsat News

  • Jestem zbulwersowana formą prowadzenia programu przez p Jankowskiego . Zaproszeni rozmówcy z pis im wolno wszystko. Właśnie dzisiaj polityk z psi przerywał , wchodził w słowo , nie dał się spokojnie wypowiedzieć politykowi z PO , a pan redaktor nie reagował. Zauważyłam już to niejednokrotnie i moje pytanie do telewizji Polsat . Czy państwo jesteście zobowiązani faworyzować polityków pis ???? A może pan Jankowski ma w tym swój cel . Takie prowadzenie programu jest poniżej krytyki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *