BadaniaMediaPolsat

„Wydarzenia” głównym źródłem informacji dla Polaków

Flagowy program Polsatu i Polsat News wyprzedził „Fakty” TVN i „Wiadomości” TVP w najnowszym badaniu IBRIS i IBIMS. Widzowie uznali go za główne źródło, z którego czerpią informacje. – Uznanie widzów zawsze smakuje najbardziej i jest dla nas najważniejsze – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

Według badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) oraz Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIMS) Polacy uznali „Wydarzenia” Polsatu (38,1% respondentów) jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając zarówno „Fakty” TVN (35,7%) i „Wiadomości” TVP (33,2%). To awans z drugiego miejsca w porównaniu do wyników badania ze stycznia tego roku.

„Wydarzenia” są również najczęściej wybierane spośród programów informacyjnych przez widzów w wieku od 18 do 29 lat. – Uznanie widzów zawsze smakuje najbardziej i jest dla nas najważniejsze. Cieszę się, że widać efekty ciężkiej pracy całego zespołu. To jeszcze jedno potwierdzenie tego, że warto być obiektywnym – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

W pierwszej dziesiątce zestawienia, znalazł się również Polsat News, stacja informacyjna Grupy Polsat.

„Wydarzenia” można oglądać w Polsacie, Polsat News oraz w Internecie na IPLA.TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *