MediaZapowiedzi TV

Nowy serial Jima Carreya Umrzeć ze śmiechu już dostępny online w HBO GO (wideo)

Premierowy sezon nowego serialu Umrzeć ze śmiechu (I’m Dying Up Here) wyprodukowany przez Jima Carrey’a to opowieść o grupie amerykańskich stand-uperów, którzy marzą o sukcesie na scenie. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały w serwisie HBO GO w każdy poniedziałek.

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up to dla nich cały świat. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

Umrzeć ze śmiechu (I’m Dying Up Here) to nowa produkcja SHOWTIME o stand-upowej scenie z Miasta Aniołów. Pomysłodawcy obrazu Davidowi Flebotte’owi (serial HBO Zakazane imperium) udało się wskrzesić ducha lat siedemdziesiątych. W role spragnionych sukcesu młodych komików wcielają się m.in. RJ Cyler (Power Rangers), Ari Graynor (Rzeka tajemnic), Clark Duke (Jutro będzie futro), Michael Angarano (Zakazane królestwo) i Stephen Guarino(Wyznania zakupoholiczki). Obok nich występuje laureatka Oscara, Melissa Leo (Fighter). Producentem wykonawczym serialu jest dwukrotny zdobywca Złotego Globu – Jim Carrey (Zakochany bez pamięci).

Premierowe dwa odcinki nowego serialu Umrzeć ze śmiechu można zobaczyć już oglądać w serwisie internetowym HBO GO. Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek. Serial składa się z dziesięciu odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *