DVB-TMediaZapowiedzi TV

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” od września w Telewizji WP

Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” powróci we wrześniu na antenę Telewizji WP. Do znanych już widzom duetów dołączą nowe pary z Nowego Targu, Augustowa i Szczecina. Nowy sezon liczy 30 odcinków, które będą emitowane cztery razy w tygodniu. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

 

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, które zaprezentują cały wachlarz możliwości policjantów – od sprawności, analitycznego umysłu, odwagi i siły, po oddanie oraz pasję. Balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów.

W 4. sezonie powracają znani i lubiani bohaterowie, ale także dołączają trzy nowe pary z Nowego Targu, Szczecina i Augustowa.

Sierż. Łukasz Dora i sierż. Przemysław Szlęk to stały patrol z komendy na Podhalu. Panowie są doświadczonymi policjantami z ostrym dowcipem i prawdziwie podhalańskim temperamentem, którzy rozwiązali już niejeden góralski spór. Mł. asp. Rafał Musialski oraz st. sierż. Mateusz Łatosz służą w Szczecinie, gdzie zawsze dużo się dzieje i praktycznie nie ma służby bez interwencji. Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo mieszkańców, nie uznają kompromisów. Ze st. sierż. Edytą Wiżlańską i st. sierż. Danielem Kuźmą pojedziemy do Augustowa. Oboje służą w policji od pięciu lat, w stałym parolu interwencyjnym. Świetnie uzupełniają się i wspierają, zwłaszcza że w Augustowie ich cierpliwość i umiejętności regularnie wystawiane są na próbę.

Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.21:00 w Telewizji WP.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *