Internet & Gry - Reklama

Nowyrynekpierwotny.pl – nowy serwis ogłoszeniowy od Trader.com (Polska)

Trader.com (Polska), wydawca serwisu ogłoszeniowego branży nieruchomości Domiporta.pl, uruchomił serwis internetowy Nowyrynekpierwotny.pl. Użytkownicy znajdą w nim oferty mieszkań i domów z inwestycji deweloperskich, a także skorzystają z porad ekspertów.
 

Nowyrynekpierwotny.pl to odpowiedź na dynamicznie rozwijający się w rynek nieruchomości w Polsce, szczególnie w kategorii budowy i sprzedaży nowych mieszkań.

– W 2016 roku deweloperzy zanotowali 20 proc. wzrost sprzedaży względem poprzedniego, a pierwsze dwa kwartały 2017 roku wskazują, że będzie to kolejny rekordowy rok pod względem sprzedaży nowych mieszkań – mówi Anna Kołodziejczyk, dyrektor rozwoju i marketingu Trader.com (Polska).

Siłą serwisu Nowyrynekpierwotny.pl jest jego wąska specjalizacja. W odróżnieniu od innych portali ogłoszeniowych, użytkownicy serwisu mogą przeglądać tylko oferty z inwestycji deweloperskich. Oprócz standardowych informacji o inwestycjach i szczegółach ofert w serwisie publikowane będą także wszystkie aktualne promocje deweloperskie. Obecnie można w nim znaleźć ponad 29 tys. ofert z 650 inwestycji z całej Polski. Dodatkowo, aby ułatwić ich przeglądanie, użytkownicy mają możliwość dodawania wybranych ofert do zakładki „Ulubione inwestycje”.

Kluczową cechą platformy jest również usługa doradztwa skierowana do użytkowników poszukujących nieruchomości, którą oferują specjaliści Trader.com (Polska). Dzięki ich pomocy nabywcy szybko i wygodnie znajdą wymarzone lokum – po wpisaniu podstawowych danych dotyczących preferencji użytkownika oraz podaniu adresu e-mail, eksperci serwisu dokonają wstępnej selekcji ofert i przedstawią najciekawsze z nich.

Trader.com (Polska) to spółka należąca do Grupy Agora. Jest wydawcą Domiporta.pl – jednego z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości zawierającego ogłoszenia o nowych i używanych nieruchomościach, a także Autotrader.pl – jednego z największych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce. Ofertę uzupełniają serwis Salonowe.pl ułatwiający zakup nowych samochodów oraz Nowyrynekpierwotny.pl – najnowszy serwis spółki pozwalający przeglądać oferty mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Więcej informacji: Trader.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *