NC+WAŻNE

Nuta. TV w ofercie nc+

Od poniedziałku 12 czerwca 2017 roku muzyczny kanał NUTA.TV został udostępniony wszystkim abonentom platformy nc+. Kanał dostępny jest na pozycji nr 158 w sekcji muzycznej.
 

 
W ofercie kanału NUTA.TV prezentowane są najpopularniejsze aktualne teledyski z gatunków POP i DANCE w perfekcyjnej jakości obrazu i dźwięku. Oprócz hitów obecnie zdobywających światowe listy przebojów, widzowie wraz z kanałem NUTA.TV mogą przenieść się w podróż po największych przebojach ostatniej dekady. Dzięki różnorodności oferty kanału NUTA.TV każdy miłośnik muzyki znajdzie tu coś dla siebie. Wyróżnikiem oferty programowej kanału jest bardzo bogata baza teledysków, a także minimalistyczna oprawa graficzna, co w pełni pozwala cieszyć się muzyką na najwyższym poziomie.
Kanał NUTA.TV od prawie 2 lat dostępny jest także w sieciach kablowych, w tym m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia, Inea, Toya oraz u wielu innych operatorów. Stacja odniosła ogromny sukces w sieciach kablowych, co otworzyło drogę do wejścia na platformę satelitarną.
Nadawcą NUTA.TV jest firma Michał Winnicki Entertainment z siedzibą w Szczecinie, która w swoim portfolio ma również kanały Power TV, Adventure HD i Top Kids, a także współpracuje z nadawcami TVR i TO!TV. Brokerem reklam emitowanych na kanale NUTA.TV jest biuro TVN Media pod marką Premium TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *